R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41632236 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W najbliższą sobotę
sumowanie wyników i wrażeń

 

Leszczyńscy kolarze na żużlowym stadionie 


Maraton MTB we Włoszakowicach, 14 października 2018, był ostatnim w tym roku w ramach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej.
Fot. Piotr Kurek

Jesienne wieczory to idealny czas, by spotkać się w dobrym kolarskim gronie. W najbliższą sobotę (1 grudnia 2018) uczynią to uczestnicy Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Podsumują oni całoroczną rywalizację w ramach LLR, na którą złożyło się kilka imprez - w większości maratonów MTB.

To już kolejny rok, w którym fani rowerów z Ziemi Leszczyńskiej spotykali się na sympatycznych zawodach kolarskich. Przyjeżdżali na nie także entuzjaści dwóch kółek z Dolnego Śląska, Lubuskiego i Wielkopolski. Okazję sportowej rywalizacji mieli młodzicy i młodziczki, juniorzy młodsi oraz dorośli. Także najmłodszym dzieciom stworzono możliwość zabawy na ich rowerkach. 

Trzebania, Rydzyna, Smyczyna, Belęcin, Przybyszewo, Góra, Jeziorki, Osieczna, Włoszakowice - w tych miejscowościach odbywały się imprezy Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Jak przed rokiem, teraz nadszedł czas podsumowań. 

W najbliższą sobotę, 1 grudnia, o godzinie 18.00 w Lesznie na Stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się uroczysta gala Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Będzie czas, by przedstawić zwycięzców i pogratulować im za kolarskie dokonania. Na imprezie będą obecne władze Leszna i powiatu leszczyńskiego oraz miejscowości, które w tym roku gościły uczestników zmagań nie tylko na rowerach górskich. 

Prowadziłem w tym roku z mikrofonem w ręku pięć imprez LLR (Trzebania, Smyczyna, Góra, Jeziorki i Włoszakowice) i z prawdziwą przyjemnością, jak przed rokiem w Przybyszewie, poprowadzę sobotnią Galę Rowerową w świątyni polskiego sportu żużlowego. Dla dobrej Wiary Kolarskiej nie tylko z Leszczyńskiego. 

                                            Piotr Kurek
  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL