R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41686068 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Rowery zdobędą Maltę

 

Działacze Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów
zapraszają w niedzielę na wyścig przełajowy 


Start do wyścigu przełajowego na Malcie.
Fot. Wojciech Pawlak

W najbliższą niedzielę, 18 marca, na poznańskiej Malcie odbędzie się wyścig przełajowy Cyklo Cross MTB 2018. Organizują go działacze Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów z niezawodnym Tadeuszem Kubiakiem na czele.

To będzie jeden wyścig, w którym można wystartować na rowerach przełajowych i górskich. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych dla rywalizujących cyklistów i także kobiet. Start o godzinie 11.00, czas jazdy to 50 minut plus jedno okrążenie.

Start przy dolnym parkingu nad Maltą (przy stoku narciarskim), podjazd w stronę Polany Harcerzy. Runda liczyć będzie około 1800 metrów, na każdej z nich będą dwa zjazdy i dwa podjazdy. Trasa jest wielce selektywna i preferuje tych, którzy jeżdżą dobrze technicznie, także między drzewami.


Artur Spławski (na pierwzym planie) podczas wyścigu przełajowego na Malcie.
Fot. Wojciech Pawlak

Wyścig będzie tylko jeden, ale startujący będą klasyfikowani oddzielnie w kategoriach: kobiety open, cyklosport, M30, M40, M50 i M60. Dla najlepszych przygotowano puchary, dla wszystkich dyplomy. Zapisy od godziny 9 do 10.30 w biurze zawodów (przy stoku narciarskim).

Głównym organizatorem imprezy (to już czwarta jej edycja - wcześniej odbyły się one w listopadzie i grudniu 2017 i styczniu 2018) jest Poznańskie Towarzystwo Cyklistów z jego niestrudzonym działaczem Tadeuszem Kubiakiem. Sędzią głównym będzie Jerzy Placek, prezes PTC Wojciech Pawlak będzie kibicował startującym i honorował najlepszych z nich.

                                                       Piotr Kurek 
 

  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL