R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878311 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
REAL Maraton MTB

 

Osieczna: 12 września, dwa dystanse - 36 km i 67 km

W najbliższą niedzielę, 12 września, w Osiecznej pod Lesznem odbędzie się REAL Maraton MTB. Jego uczestnicy zmierzą się z dwoma dystansami - 36 km i 67 kilometrów. Start o godzinie 10.30. Impreza w Osiecznej to zarazem Mistrzostwa Wielkopolski w Maratonie MTB. Odbędą się także wyścigi dla dzieci.

Leszczyński maraton MTB odbędzie się już po raz czwarty. Pasjonatom MTB przyjdzie przejechać dystans 36 (Mega) lub 67 (Giga) kilometrów. Trasa interwałowa. Podłoże: dukty leśne, czasami piaszczyste, trochę asfaltu, kilka stromych podjazdów i zjazdów, na trasie występują kamienie, korzenie. Trasa wiedzie też przez drogi publiczne.

Organizatorzy z leszczyńskiego Klubu Sporowego 64-sto zapraszają do udziału amatorów MTB nie tylko z Wielkopolski. Trzy najlepsze zawodniczki (klasyfikacja open) na obu dystansach otrzymają nagrody finansowe. Także trzej najlepsi zawodnicy (open) na Mega i Giga otrzymają nagrody finansowe.

Biuro zawodów - letnisko Osieczna - przyjmować będzie zgłoszenia 11 września (sobota) od godziny 17 do 20, w niedzielę od 7.00 do 9.30.

Start na dystansie obu maratonów o godzinie 10.30. O 10.40 rozpoczną się zawody dla dzieci.

Na stronie internetowej www.64-sto.pl znajduje się regulamin imprezy oraz inne informacje o REAL Maraton MTB.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL