R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902437 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Spotykamy się w Suchym Lesie

 

W niedzielę Bike Cross Maraton Gogol MTB


W czwartek startowali w wyścigu szosowym na torze samochodowym "Poznań", w niedzielę pojadą maraton MTB w Suchym Lesie.
Fot. Piotr Kurek

Po ponad miesięcznej przerwie fani cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB wracają do rywalizacji i spotykają się w niedzielę w podpoznańskim Suchym Lesie. Do pokonania będą dwa dystanse - 64 km i 32 kilometry.

Suchy Las już od ośmiu lat gości fanów kolarstwa górskiego. Okolica w idealny sposób nadaje się do ścigania na rowerach MTB. Tak też i będzie w niedzielę 7 sierpnia, gdy kilkuset pań i mężczyzn rozpocznie pedałowanie na ulicy Bogusławskiego (w pobliżu pętli autobusowej).

Pojadą oni w stronę poligonu Biedrusko, od pałacu w tej miejscowości po trasach sprawdzonych podczas zimowego maratonu MTB. Dalszy kierunek jazdy wyznaczać będzie ulica Nadwarciańska, skręt w prawo nastąpi na Tymiankowej. Mówiąc w wielkim skrócie, w niedzielę maratończycy pojadą w odwrotnym kierunku niż przed rokiem. I jeszcze jedno: nie będzie tym razem pętli rozjazdowej po asfaltowych ulicach Suchego Lasu.

Bike Cross Maraton Gogol MTB to także Rowerowe Przedszkole, Pogotowie Rowerowe, Radello (żele, płyny i kosmetyki), samochód marki Volkswagen na weekend i jeszcze kilka standardowych atrakcji.

Spotykamy się w niedzielę w Suchym Lesie, dokąd zapraszają wójt gminy Grzegorz Wojtera i główny organizator tego cyklu masratonów MTB Wojciech Gogolewski.

W tym roku w cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB odbyły się imprezy w Dolsku, Chodzieży, Wyrzysku, Mosinie, Skokach, Mściszewie. W sierpniu odbędą się jeszcze dwie - 21 w Czerwonaku i 28 w Stęszewie. Finał - 25 września w Łopuchowie.

Bike Cross Maraton Gogol MTB

Organizator: Ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec, Urząd Gminy Suchy Las
Gdzie: Suchy Las, ul. Bogusławskiego
Start: godzina 11.15 - dystans Mega, 11.30 - dystans Mini. Biuro zawodów czynne od 8 do 10.45. Dwa dystanse do pokonania: Mega - 64 km, Mini - 32 km.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL