R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878415 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Magdalena Hałajczak i Paweł Bober
triumfowali w Łopuchowie

 

Ostatnia edycja Grand Prix Wielkopolski
w maratonach rowerowych MTB 2013


Elita wielkopolskiego kolarstwa górskiego stanęła dziś na starcie maratonu MTB w Łopuchowie.

Magdalena Hałajczak i Paweł Bober (oboje Corratec Team Poznań) triumfowali dzisiaj w Łopuchowie na dystansie Mega (64 km) podczas finałowej edycji Grand Prix Wielkopolski w maratonach rowerowych MTB 2013. Startowało 409 zawodniczek i zawodników z całego kraju.

Paweł Bober (rocznik 1969) w końcówce sezonu 2013 demonstruje znakomitą formę. Potwierdził ją i dzisiaj w Łopuchowie, wygrywając zdecydowanie na dystansie Mega. Trasę 64 kilometrów pokonał w dwie godziny 4 minuty. Dziewiętnaście sekund za nim linię mety minął Jakub Najs z Grodziska Wielkopolskiego - również Corratec Team. Trzy sekundy za nim uplasował się Błażej Surowiec ze Stęszewa (FTI Racing Team).

 


Paweł Bober prawie na linii mety. Dystans Mega (64 km) przejechał jako pierwszy w czasie 2 godzin 4 minut.

Na 15. miejscu przyjechała Magdalena Hałajczak, będąc pierwszą kobietą na trasie Mega. Jej czas - 2:10:03 h, Marta Gogolewska z Wągrowca (Gogol MTB Team) była druga, trzecia pozycja przypadła Annie Wysokińskiej (Northec Bike Team). Jazdę na dystansie 64 km wybrało 92 startujących.


Trzech najlepszych zawodników na Mini: Michał Nawrocki (2. miejsce - od lewej), Mateusz Lewandowski (1. miejsce) i Wojciech Wiktor (3. miejsce). Z prawej burmistrz Murowanej Gośliny Tomasz Łęcki, który startował na dystansie Mini (czas 1 godzina 25 minut), później zaś honorował zawodniczki i zawodników.

dystansie Mini ścigało się 317 kobiet i mężczyzn. Najszybciej trasę 32 km przejechał Mateusz Lewandowski z Orchowa (UKS Jedynka Limaro Kórnik) przed Michałem Nawrockim z Ostrowa Wielkopolskiego (Bejm Bike Team) i Wojciechem Wiktorem z Poznania (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team). Wśród pań triumfowała Anna Przybylska z Poznania (Bike Top Team) przed Karoliną Dopierałą z Poznania (2 Koła) i Martą Łuczak z Dominowa (Bike Top Team).
 

Szersza relacja z Łopuchowa jeszcze dzisiaj 
na stronie Wielkopolskie Rowerowanie

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL