R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888305 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Startuje cykl MTB Maraton Cup!

 

28 kwietnia w Czerwonaku pierwsza edycja

 

Już za trzy dni rusza nowy cykl pięciu maratonów rowerowych: MTB Maraton Cup, które odbędą się w Wielkopolsce. Jego organizatorzy - firma Sport Event oraz średzka ekipa kolarska Superior MTB Energy Team - do udziału zapraszają wszystkich pasjonatów dwóch kółek z całej Polski. Pierwsza edycja 28 kwietnia w Czerwonaku.

Start, meta oraz miasteczko zawodów zlokalizowane będzie w Owińskach przy plaży "Tropicana". Organizatorem imprezy jest firma Sport Event oraz średzka ekipa kolarska Superior MTB Energy Team. Zawodnicy będą mogli wystartować na jednym z trzech dystansów do wyboru: Mini - 35 km , Mega - 57 km i Giga - 86 km.

Trasa prowadzić będzie przez Puszczę Zielonka i znaną wszystkim pasjonatom MTB Dziewiczą Górę, pod którą kolarze podjeżdżać będą kilka razy. Suma przewyższeń na dystansie Giga sięgnie blisko 900 metrów, co jest wynikiem porównywalnym do górskich etapów. W przeddzień imprezy odbędzie się oficjalny objazd trasy maratonu.

Organizatorzy cyklu zachęcają jednak już wcześniej do objeżdżania trasy, mapka dostępna jest pod adresem - http://www.mtbmaratoncup.pl/czerwonak.html

Prawo startu w imprezie mają wszyscy zawodnicy, niezależnie od wieku, płci, poziomu zaawansowania. Jednym wymogiem jest standardowo rower i kask.

Regulamin imprezy dostępny jest pod adresem: http://www.mtbmaratoncup.pl/regulamin.html

Uczestnicy zapisywać mogą się poprzez formularz zgłoszeniowy on-line, który dostępny jest pod adresem - http://www.mtbmaratoncup.pl/zapisy.html  Zapisywać się będzie można również w Biurze Zawodów w przeddzień lub w dzień wyścigu.

MTB Maraton Cup to zmagania dla wszystkich - również dla dzieci, dlatego w ramach imprezy zostanie zorganizowany Mini Maraton Dziecięcy dla dzieci w wieku 3-12 lat. Każde z dzieci, które wystartuje w maratonie będzie zwycięzcą i otrzyma pamiątkowy medal. Warunkiem startu jest posiadanie sprawnego roweru i kasku. W Czerwonaku Mini Maraton Dziecięcy będzie również rywalizacją drużynową pomiędzy szkołami i przedszkolami z powiatu poznańskiego. Organizatorem Mini Maratonu Dziecięcego jest Akademia Młodego Kolarza.

Organizatorzy przygotowali atrakcyjną pulę nagród dla zwycięzców, jak i dla wszystkich uczestników. Tradycyjnie każdy z zawodników będzie mógł wylosować cenne nagrody w tomboli, która odbędzie się na zakończenie imprezy. Główną nagrodą podczas każdej edycji będzie rower Superior 729 o wartości 3299 złotych.

MTB Maraton Cup 2012

28 kwietnia - Czerwonak
26 maja - Czarnków
23 czerwca - Bralin
5 sierpnia - Chodzież
26 sierpnia - Hermanów (finał)

28 kwietnia
MTB Maraton Cup 2012

Organizator: Superior MTB Energy Team Środa Wielkopolska, Sport Event
Gdzie: Owińska - przy plaży "Tropicana"
Start: godzina 11.00. Zapisy w biurze zawodów od godziny 7.30 do 10.30. Trzy dystanse do pokonania: Mini - 35 km, Mega - 57 i Giga - 86 km.
Więcej informacji: www.mtbmaraton.cup.pl
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL