R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41321566 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
W sobotę 27 kwietnia kolejna edycja
DT4YOU MTB Maraton Oborniki

 

Zapisy zaczynają się dzisiaj o godzinie 15 W sobotę 27 kwietnia 2019 odbędzie się kolejna edycja wielkopolskiego klasyka, czyli DT4YOU MTB Maraton Oborniki. Dzisiaj, 13 lutego o godzinie 15.00, zaczynają się zapisy na wielce sympatyczną imprezę sportowo-rekreacyjną. Limit zgłoszeń wynosi 800 osób.

– Tegoroczna edycja DT4YOU MTB Maraton Oborniki powinna być, tak myślę, jeszcze ciekawsza od tych poprzednich - mówi Piotr Kucharski z Obornickiego Centrum Sportu. – Po pierwsze, trasa została na nowo wyznaczona i to w miejscach dotąd niedostępnych dla fanów rowerów górskich. Wielkie dzięki dla leśników, że pozwolili wejść głębiej w tereny przepięknej Puszczy Noteckiej. Dystans Mega wynosić będzie około 65 km, Mini - 38 km, zaś Turystyczna nie przekroczy 10 kilometrów - podkreśla Piotr Kucharski.

– Po drugie, nagrody będą wartościowe, jak w minionych latach. Po trzecie, liczymy na udział znanych maratończyków MTB. Po czwarte, swe wyścigi będą miały także dzieci. I po piąte, będzie dobry catering i także występy artystyczne.

Zapisy do obornickiego maratonu MTB zaczynają się dzisiaj, 13 lutego, o godzinie 15.00. Można tego dokonać na stronie www.mtb.oborniki.pl w zakładce ZAPISY. Limit zgłoszeń wynosi 800 osób.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL