R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825185 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Magdalena Hałajczak i Krzysztof Krzywy
zwyciężyli na dystansie Mega

 

Maraton MTB w Jeziorkach z udziałem 449 osób


Trzech najlepszych zawodników na dystansie Mega: Michał Górniak z Piły (od lewej) - 2. miejsce, Krzysztof Krzywy z Gdańska - 1. miejsce i Radosław Gołębiewski z Torunia - 3. miejsce.

Dziś w Jeziorkach pod Osieczną odbył się maraton MTB, w którym na głównym dystansie, Mega - 72 kilometry, triumfowali: Magdalena Hałajczak z Poznania (Corratec Team) i Krzysztof Krzywy z Gdańska (Sante BSA Tour). W imprezie o nazwie VII Real 64-sto MTB Maraton wzięło udział 449 osób z całego kraju. 
 


Oni wystartowali jako pierwsi, na dystansie Mega.


Leszczyńska firma Meibes, jedna ze sponsorów zawodów w Jeziorkach, wystawiła dziś w maratonie ponad 50-osobową reprezentację. Brawo!!!


Małgorzata Zellner z Poznania (od lewej - 2. miejsce), Magdalena Hałajczak z Poznania (1. miejsce) i Anna Wysokińska z Plewisk (3. miejsce) - trzy najlepsze panie na dystansie Mega.


Młodych kibiców dziś nie brakowało w Jeziorkach.


Maratończycy MTB cali i zdrowi już na mecie.

W Jeziorkach odbyły się I Mistrzostwa Wielkopolski Dzienniakrzy w maratonie MTB. Z dystansem 22 kilometrów postanowiło się wadzić pięciu ludzi mediów (pięciu mężczyzn). Wygrał Rafał Przybylski z Piły. Autor Wielkopolskiego Rowerowania Piotr Kurek wywalczył trzecie miejsce i stanął na podium.


Trzech najlepszych dziennikarzy: Rafał Paszek (od lewej - Radio Elka) - 2. miejsce, Rafał Przybylski (XC-MTB.info) - 1. miejsce i Piotr Kurek (Wielkopolskie Rowerowanie) - 3. miejsce.
Fot. Jacek Głowacki

Z dystansem Mini najszybciej poradzili sobie: 1. Przemysław Rozwalka (Goniembice), 2. Jakub Kazubski (Leszno) i 3. Bartosz Bejm (Koło).
 

Wyniki maratonu MTB w Jeziorkach na stronie
http://mtb.64-sto.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=21&Itemid=4

Szersza relacja z Jeziorek pod Osieczną
w poniedziałek na stronie Wielkopolskie Rowerowanie

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL