R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41571986 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
18 maja maraton MTB w Obornikach

 

Warto zapisać tą datę w swym kalendarzu


Paweł Kosmowski (z prawej) z Obornik zaprasza 18 maja do swego miasta na maraton MTB. Zdjęcie z noworocznego spotkania rowerzystów nad poznańską Rusałką, 1 stycznia 2014.

W niedzielę 18 maja w wielkopolskich Obornikach odbędzie się, po raz pierwszy, maraton w kolarstwie górskim. Jego uczestnicy zmierzą się z dwoma dystansami: 20 km i 38 kilometrów.

Pasjonaci MTB rywalizować będą w Obornikach oraz w ich okolicy - na terenie Puszczy Noteckiej. Można być bardziej niż przekonanym, że trasa się bardzo spodoba amatorom rowerów górskich. Wielkość przewyższenia na Mega wyniesie około 780 metrów, na Mini - 300 metrów. Najwyżej położony punkt na trasie znajduje się na wysokości 168 metrów nad poziomem morza.

Start na trasie Mega nastąpi o godzinie 11, na Mini - dziesięć minut później.

Imprezę dla amatorów organizuje Obornickie Centrum Sportu, które wspierają miejscowi fani MTB z Pawłem Kosmowskim na czele. Warto już dzisiaj wpisać datę 18 maja 2014 do swych startowych kalendarzy. Więcej szczegółów na temat maratonu MTB w Obornikach wkrótce na stronie Wielkopolskie Rowerowanie.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL