R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41338367 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Jeep Compass trafił w ręce
Jerzego Łobożewicza z Torunia

 

Wręczono główną nagrodę
Skandia Maraton Lang Team 2012


Jerzy Łobożewicz (drugi z lewej) miał największe szczęście 22 września podczas wielkiego finału maratonów Skandii i Czesława Langa w Kwidzynie. Z lewej Sławomir Szałkowski, z prawej - Czesław Lang i Paweł Ziemba.

W poniedziałek 22 października w salonie Auto Skaczkowski Warszawa–Mory odbyło się uroczyste wręczenie samochodu marki Jeep Compass - głównej nagrody Skandia Maraton Lang Team 2012, która trafiła w ręce Jerzego Łobożewicza z Torunia.

- To mój trzeci sezon startów w maratonach Czesława Langa i Skandii. W ubiegłym roku przejechałem wszystkie edycje, a w tym nie było nas tylko w Lublinie. Jeździmy i ścigamy się w grupie znajomych. Namówił mnie do tego kolega, który odkrył Skandię 4 lata temu. Teraz on startuje z rodziną i ja również. Jeżdżę z żoną, córką oraz zięciem - mówił Jerzy Łobożewicz po szczęśliwym dla niego losowaniu w Kwidzynie podczas wielkiego finału Skandia Maraton Lang Team 2012.

Od tego czasu minął blisko miesiąc, ale przepiękny srebrny Jeep Compass w końcu trafił w ręce nowego właściciela. Kluczyki oraz dokumenty przekazał w obecności dyrektora generalnego wyścigu - Czesława Langa i prezesa Skandia Życie TU - Pawła Ziemby, country manager marki Jeep i Lancia - Sławomir Szałkowski.

Czesław Lang i Paweł Ziemba życzyli Jerzemu Łobożewiczowi wielu wrażeń za kółkiem oraz powrotu na trasy Skandia Maraton Lang Team w roku 2013!
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL