R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902450 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Swatowie startują w sobotę w Istebnej!

 

Dużo Wielkopolan pojechało w Beskidy


W piątek przed wieczorem bracia Swatowie (Sylwester - od lewej i Sebastian) oraz ich ojciec Jacek przeprowadzili kolarski trening przed sobotnim startem w Istebnej. Strzeszynek, 23 września 2011.

Spotkałem ich dziś przed wieczorem w Strzeszynku. Bracia Sebastian Swat (starszy) i Sylwester wraz z ojcem Jackiem Swatem przeprowadzali ostatni kolarski trening. W tej chwili, gdy piszę te słowa - jest godzina 20.22, są już w drodze. Jadą całą rodziną do Istebnej na Powerade® Suzuki MTB Marathon 2011.

W minioną niedzielę obaj bracia fantastycznie się pokazali na Dziewiczej Górze podczas Mistrzostw Wielkopolski w Kolarstwie Górskim. Sylwester, jak przed rokiem, wywalczyl tytuł najlepszego juniora, zaś Sebastian dzielnie walczył w wyścigu elity i zajął, z niewielką stratą czasu, drugie miejsce za Markiem Konwą - aktualnym wicemistrzem świata młodzieżowców MTB.

Jutro bracia Swatowie, jak i i ich rodzice - Edyta i Jacek Swatowie wystartują w Powerade® Suzuki MTB Marathon 2011 w Istebnej. Pojechało dziś w Beskidy wielu Wielkopolan: Grzegorz Napierała, Ryszard Bruździński, Aleksander Dehmel i wielu, wielu innych.

Istebna. Jeden maraton, trzy kraje, Beskid Śląski. Miejscowość ta jest wyjątkowym punktem na europejskiejmapie MTB. Tutaj jeździ się we wszystkie strony świata, a ilość górskich tras, gór i dolin, dostępnych na rowerze górskim jest prawie nieskończona. Jutro, 24 września, jedna z najbardziej emocjonujących imprez MTB w Polsce. I to na trasie, która powstała z połączenia najciekawszych odcinków z poprzednich maratonów.

Pełnego kolorytu zawodom dodają nowe szlaki i drogi leśne, powstałe na skutek masowej zrywki świerka istebniańskiego. Choć masowe zmiany w lasach wyglądają na pierwszy rzut oka okrutnie, to jednak dla bikerów, niosą sporo nowych możliwości: Beskidy poprzecinane nowymi drogami i ścieżkami leśnymi, piękne widoki z odsłoniętych zrębów i karczowisk, zmienione krajobrazy i nowe porcje adrenaliny. Wraz z ilością kamieni, korzeni, wąskich ścieżek, rośnie chęć eksploracji i poznania czegoś wyjątkowego, dostępnego jedynie w „tych” Beskidach.

Powerade® Suzuki MTB Marathon 2011

Organizator: G&G Promotion
Gdzie: Istebna - amfiteatr pod skocznią narciarską
Start: godzina 10 - dystans Giga, godzina 11 - dystans Mega, godzina 11.15 - Mini. Biuro zawodów czynne w piątek od godziny 16 do 21, w sobotę od 7.00 do 9.30. Trzy dystanse do pokonania: Mini - 24 km, Mega - 53 km, Giga - 71 km.
Więcej informacji: http://www.mtbmarathon.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL