R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41645396 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W niedzielę jedziemy do Kargowej

 

To już trzeci maraton tegorocznego cyklu
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB

 

9 czerwca w Kargowej odbędzie się kolejny, trzeci maraton z cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Za nami są już imprezy w Olejnicy i Sulechowie. Na cały cykl składa się 7 zawodów – po Kargowej kolejne maratony odbędą się w Lubrzy, Zielonej Góze, Nowej Soli i Wolsztynie.

Startujący w Kargowej zmierzą się z dwoma dystansami: Mini - około 30 km i Mega - około 55 kilometrów. Tak, jak we wszytskich poprzednich zawodach, zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą w licznych kategoriach wiekowych, także drużynowo. Odbędą się też wyścigi dla dzieci i młodzieży.

Organizatorzy zapewniają nagrody finansowe w kategorii elita o łącznej wartości 5500 złotych. Bony zakupowe w wysokości 500 zł otrzymają zwycięzcy w poszczegółnych kategoriach Mega i 300 zł zwycięzcy w poszczegółnych kategoriach Mini. Po wyścigu wśród wszystkich zawodników odbędzie się losowanie nagród, w tym markowych rowerów górskich.

Podczas wyścigu odbędzie się zbiórka publiczna na rzecz chorej Ani!!! - więcej innformacji na ten temat na www.mtb.kaczmarekelectric.pl

9 czerwca
GP Kaczmarek Electric MTB

Organizator: Lubuski Klub Turystyczny "Agroś" Kargowa, gmina Kargowa, Kargowa MTB Team
Gdzie: Kargowa - ul. Szkolna 1
Start: godzina 11.00. Zapisy w biurze zawodów od godziny 8 - 10.30. Dwa dystanse do pokonania: Mini - 30 km, Mega - 55 km.
Więcej informacji: http://www.mtb.kaczmarekelectric.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL