R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902312 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Start nad Wartą w Mściszewie

 

Magda Sadłecka gościem niedzielnej
imprezy Binduga MTB Maraton 2015 
 


Tak było przed rokiem, w lipcu, w Mściszewie.
Fot. Piotr Kurek

W najbliższą niedzielę, 12 lipca, odbędzie się Binduga MTB Maraton 2015. Pod tą cokolwiek tajemniczą nazwą kryje się miejsce startu, przystań położona nad Wartą - dojazd od Murowanej Gośliny w kierunku Mściszewa. Impreza odbywa się w cyklu Bike Cross Wielkopolska Gogol Maraton MTB 2015.

W tym roku w tym cyklu odbyły się zawody w Dolsku, Wyrzysku i Mosinie. Binduga MTB Maraton 2015 to czwarta impreza w zmaganiach wielkopolskich maratończyków i jak zapewnia Wojciech Gogolewski, główny organizator, warto przyjechać w to miejsce, wystartować i spróbować swych sił na dwóch dystansach: Mini - 29 km i Mega - 56 km.


Rozpoczęli jazdę na trasie Mini - lipiec 2014. Na pierwszym planie Dawid Polewski ze Śremu.
Fot. Piotr Kurek

W niedzielę organizatorzy Bindugi po raz kolejny uruchamiają ,,Przedszkole Rowerowe”. Będzie można zostawić swoje pociechy pod opieką i z czystym sumieniem wystartować rodzinnie w maratonie MTB. Dzieci będą miały czas zagospodarowany i na pewno nie będą się nudzić. Będą różna zajęcia, nie będzie żadnych wyścigów… Może warto właśnie na ten maraton zabrać swoją ,,lepszą połowę”, przyczepić numer na kierownicę, założyć kask na głowę i pokazać co nas kręci…

Gościem imprezy będzie Magdalena Sadłecka - znakomita zawodniczka MTB, wielokrotna reprezentantka Polski w kolarstwie górskim. Pani Magda będzie honorować najlepsze panie na obu dystansach.


Tak przed rokiem startujący szukali ochłody w Warcie.
Fot. Piotr Kurek

UWAGA! Wydarzeniu będą towarzyszyć dwie imprezy towarzyszące:

Mistrzostwa Murowanej Gośliny - klasyfikowani w nich będą mieszkańcy Murowanej Gośliny - zgłoszenia poprzez zaznaczenie odpowiedniej rubryki w formularzu zgłoszeniowym.

I Mistrzostwa Polski Branży Infrastrukturalnej w Maratonie MTB - MTB Construction Cup - zgłoszenia na stronie www.mtbconstructioncup.pl
 

12 lipca
Binduga MTB Maraton 2015

Organizator: Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina, ognisko TKKF "Pałuki" z Wągrowca
Gdzie: Mściszewo koło Murowanej Gośliny, przystań nad Wartą
Start: godzina 11 - dystans Mega, godzina 11.30 - Mini. Biuro zawodów czynne w niedzielę od 8 do 11. Dwa dystanse do pokonania: Mini - 29 km i Mega - 56 km.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL