R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41625455 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Maraton MTB w urokliwym miejscu

 

W niedzielę jedziemy do Mściszewa

Mściszewo nad Wartą - to niezwykle urokliwe miejsce w naszym wielkopolskim krajobrazie. Już kolejny rok z rzędu odbędzie się tutaj, w najbliższą niedzielę - 8 lipca, maraton MTB. Startujący mają do wyboru dwa dystanse: Mega - 56 km i Mini - 28 km. Trasa dla wszystkich nie będzie łatwa, czasami pod górkę, czasami trzeba szybko zjeżdżać i także przeprawiać się brodem przez Trojankę.

8 lipca 2018 kolejna edycja Bike Cross Maraton Gogol MTB zawita nad Wartę - do Mściszewa w okolicach Murowanej Gośliny.

Start i meta zlokalizowane będą w miejscu cokolwiek ukrytym przed wzrokiem turystów, ale niezwykle urokliwym. Miejsce mające niesamowitą urodę i kto był tutaj choćby raz, chętnie tu wraca, nawet niekoniecznie na zawody. Trasa wcale nie taka łatwa z dodatkowymi atrakcjami.

Będzie przeprawa brodem i potem, na kilometr do mety, trochę piaszczystej szarpaniny rowerowej. Będzie czasami pod górkę, a i szybkich zjazdów też nie zabraknie.

Integralną częścią niedzielnej imprezy w Mściszewie będzie Rajd z Duszą, na który zapraszają Wojciech Gogolewski oraz firma Volkswagen Krotoski-Cichy Poznań/Przeźmierowo. Mogą w nim wziąć udział wszyscy posiadacze rowerów, którzy preferują tempo rekreacyjne i mają ochotę spędzić aktywnie niedzielny poranek. Trasa rajdu przebiegać będzie w okolicy przystani nad Wartą. Udział w rajdzie jest bezpłatny, jego uczestnicy otrzymają posiłek regeneracyjny na mecie. Start o godzinie 10.00, zapisy do 9.30.

8 lipca 2018
Bike Cross Maraton Gogol MTB

Organizator: Ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec
Gdzie: Mściszewo koło Murowanej Gośliny
Start: godzina 11.15 - dystans Mega, 11.30 - Mini. Biuro zawodów czynne w niedzielę od 8.00 do 11.30. Dwa dystanse do pokonania: Mini - 28 km, Mega - 56 km. Także Rajd z Duszą - godzina 10.00 (zapisy do 9.30).
Więcej informacji:http://gpmtb.pl/mtb/Binduga

  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL