R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902469 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Spotykamy się w Wolsztynie

 

W niedzielę finał cyklu
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2016


Bohaterem maratonu MTB w Nowej Soli był Andrzej Kaiser z Bytowa (Euro Bike Kaczmarek Electric Team), który ostatnie 20 kilometrów pokonał solo - zdecydowanie wygrywając wyścig elity.
Fot. FOTOMTB.pl

Najlepsi kolarze górscy naszego kraju spotykają się w najbliższą niedzielę (2 października) w Wolsztynie, gdzie odbędzie się finał cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2016. Zapowiada się wielkie święto rowerów. Być może z udziałem ponad tysiąca startujących.

Zawodniczki i zawodnicy elity będą mieli do pokonania dystans Giga o długości około 74 kilometrów. Trasa wiedzie polami, lasami, nad urokliwymi jeziorami wokół Wolsztyna.

Do Wolsztyna wybierają się w pełnych lub prawie pełnych składach najlepsze teamy MTB w Polsce: Euro Bike Kaczmarek Electric Team, Duda-Cars TP-Link Rybczyński Rowery, Real 64-sto, Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team i wiele innych.

Impreza w Wolsztynie to finał cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2016. W jego ramach odbyły się zawody we Rydzynie, Zielonej Górze, Sulechowie, Kargowej, Lubrzy, Wschowie i Nowej Soli. W niedzielę maratończycy MTB, w liczbie kilkuset - być może tysiąca, będą mogli rywalizować na dystansach: Giga (74 km), Mega (43 km), Mini (28,5 km) oraz dla młodziczek i młodzików (6,8 km). Odbędą się także wyścigi dla dzieci.

Miejsce startu i biuro zawodów zlokalizowane będą w Parku Miejskim w Wolsztynie przy ulicy Drzymały. Zapisy w dniu startu od 8 do 10.30.

Trzeba mieć nadzieję, że pogoda będzie w niedzielę sprzyjająca kolarzom podczas ich wysiłku.

2 października 2016
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB

Organizator: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Jazda Wolsztyn", Kaczmarek Electric - Hurtownie Elektrotechniczne
Gdzie: Wolsztyn - Park Miejski, ul. Drzymały
Start: godzina 11.00. Zapisy w biurze zawodów w dniu startu od godziny 8 do 10.30. Trzy dystanse do pokonania: Mini - 28,5 km, Mega - 43 km, Giga - 74 km. Także wyścig dla młodzików (6,8 km) oraz wyścigi dzieci do lat dwunastu.
Więcej informacji: http://www.mtb.kaczmarekelectric.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL