R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873512 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Leśne Kryterium Rowerowe
28 czerwca w Trzebani pod Lesznem

 

Trwają zapisy do kultowych zawodów MTB


Start do maratonu MTB w Trzebani, sierpień 2019.
Fot. Piotr Kurek

Trzebania pod Lesznem, na terenie gminy Osieczna, od kilku już lat jest miejscem rozgrywania maratonów MTB. Ci wszyscy, którzy choć raz tutaj startowali i mieli okazję zapoznać się z trasą w ładnym lesie, zapewne skorzystają z okazji, by tu znów się pojawić. 28 czerwca odbędzie się tutaj IX Leśne Kryterium Rowerowe. Rozpoczęły się już zapisy do imprezy organizowanej przez Wojciecha Mizuro i jego kolegów.

Biorąc pod uwagę sytuację sytuację epidemiologiczną w kraju i reżim sanitarny wynikający z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja tego roku (ustanawiający określone ograniczenia, nakazy i zakazy), w imprezie będzie mogła uczestniczyć określona liczba osób.

Zawodniczki i zawodnicy na trasie Mini (28 kilometrów, 4 razy 7 km) wystartują o godzinie 10.00 i nie może być ich więcej niż 140. Po zakończeniu ich sportowej rywalizacji i nagrodzeniu, na linii startu staną panie i panowie z dystansu Mega (49 km, 7 razy 7 km), ich limit też wyznacza liczba 140.

Ci, którzy w minionych latach mieli okazję się tutaj ścigać, podziwiali bez względu na porę roku urodę miejscowych lasów. Trasa wiedzie ścieżkami i duktami o zróżnicowanym podłóżu. Nie brakuje tutaj malowniczego podjazdu na kostce brukowej. Rywalizowali tutaj, między innymi, znani przed laty szosowcy, jak Marcin Sapa i Mateusz Mróz.

Zapisy do imprezy pod adresem https://zapisy.ultimasport.pl/606, natomiast jej regulamin znajduje się na stronie Leszczyńskiej Ligi Rowerowej (https://zapisy.ultimasport.pl/zbiorowere…/…/regulamin606.pdf).

Na zakończenie napiszę krótko, Wojciech Mizuro i jego koledzy serdecznie zapraszają w niedzielę 28 czerwca tego roku do Trzebani na sprawdzoną od lat imprezę rowerową. Po trzech miesięcach przymusowej izolacji, spotkanie na Ziemi Leszczyńskiej będzie miłym wydarzeniem dla pasjonatów dwóch kółek.

                              Piotr Kurek

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL