R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41301955 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Start nad Wartą w Mściszewie

 

Binduga MTB Maraton 2014


Ciekawe, ilu tegorocznych mistrzów Wielkopolski w maratonie MTB wystartuje w niedzielę 6 lipca w Mściszewie?
Fot. Piotr Kurek

W najbliższą niedzielę, 6 lipca, odbędzie się Binduga MTB Maraton 2014. Pod tą cokolwiek tajemniczą nazwą kryje się miejsce startu, przystań położona nad Wartą - dojazd od Murowanej Gośliny w kierunku Mściszewa. Impreza odbywa się w ramach cyklu Bike Cross Wielkopolska Gogol Maraton MTB 2014.

W tym roku w tym cyklu odbyły się zawody w Dolsku, Połczynie-Zdroju, Krzywej Wsi koło Złotowa i Wyrzysku. Binduga MTB Maraton 2014 to piąta impreza w zmaganiach wielkopolskich maratończyków i jak zapewnia Wojciech Gogolewski, główny organizator, warto przyjechać w to miejsce, wystartować i spróbować swych sił na dwóch dystansach: Mini - 29 km i Mega - 56 km.

W niedzielę organizatorzy Bindugi po raz pierwszy uruchamiają ,,Przedszkole Rowerowe”. Będzie można zostawić swoje pociechy pod opieką i z czystym sumieniem wystartować rodzinnie w maratonie MTB. Dzieci będą miały czas zagospodarowany i na pewno nie będą się nudzić. Będą różna zajęcia, nie będzie żadnych wyścigów… Może warto właśnie na ten maraton zabrać swoją ,,lepszą połowę”, przyczepić numer na kierownicę, założyć kask na głowę i pokazać co nas kręci…


6 lipca
Binduga MTB Maraton 2014

Organizator: Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina, Związek Międzygminny "Puszcza Zielonka", ognisko TKKF "Pałuki" z Wągrowca
Gdzie: Mściszewo koło Murowanej Gośliny, przystań nad Wartą
Start: godzina 11 - dystans Mega, godzina 11.30 - Mini. Biuro zawodów czynne w niedzielę od 8 do 11. Dwa dystanse do pokonania: Mini - 29 km i Mega - 56 km.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL