R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41573097 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Villa Natura czeka na maratończyków MTB

 

Z Karoliną Mróz rozmawia Piotr Kurek


Villa Natura - piękne miejsce w Wielkopolsce, życzliwe nie tylko kolarzom i pasjonatom rowerów.

– W najbliższą niedzielę w Dolsku, konkretnie na terenie kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego Villa Natura, odbędzie się maraton MTB. Gdyby była Pani uprzejma powiedzieć kilka słów o miejscu, które dobrze Pani zna, i którym Pani od początku zarządza.

– Villa Natura funkcjonuje od siedmiu lat. Nasz ośrodek jest pięknie położony nad jeziorem Dolskim Wielkim i umożliwia zakwaterowanie 150 osób, dając wspaniałe warunki do organizowania rozmaitych spotkań, szkoleń, przyjęć weselnych i rodzinnych.

– Villa Natura to nie tylko miejsca hotelowe o dużym komforcie, ale i zielony teren, gdzie można aktywnie wypocząć.

– Tak. Ośrodek zlokalizowany jest nad jeziorem, w bliskiej odległości jest las i są tereny do biegania, na rower, jazdę konną. Posiadamy kort i boisko sportowe, możemy zorganizować zajęcia dla grup jak joga, turniej tenisowy, czy turniej bowlingowy.

– W niedzielę maraton MTB w Dolsku, inauguracja sezonu kolarstwa górskiego 2013 w Wielkopolsce. Myślę, że na terenie Villa Natura zajwi się ponad 500 zawodniczek i zawodników, i że będzie to wspaniała impreza sportowa.

– Rowerowe święto, które czeka nas w najbliższą niedzielę, będzie okazją do zapoznania się z kompleksem rekreacyjno -wypoczynkowym Villa Natura. Zapraszamy uczestników maratonu MTB na nocleg, z soboty na niedzielę. Ci, którzy z niego skorzystają - otrzymają specjalną zniżkę. Informuję, że są jeszcze wolne miejsca noclegowe. Warto do Dolska wybrać się całymi rodzinami i w czasie, gdy zawodnicy będą się ścigać, ich najbliżsi nie będą się nudzić, gdyż mogą skorzystać z bowlingu, przejechać się bryczką, najmłodsi zaś będą mieli okazję dosiąść kucyka. Zapraszam również w najbliższe tygodnie, weekendy, kiedy wiosna miejscu doda uroku, a zmęczeni po długim spacerze (runda wokół jeziora Dolskie Wielkie wynosi 10 km) odpoczniecie Drodzy Państwo przy pachnącym jedzeniu i wybornym winie.


Villa Natura w Dolsku - idealne miejsce, by wypocząć.

– W 2009 roku w Dolsku odbyły się Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym. Na terenie ośrodka Villa Natura mieszkali kolarze różnych grup, w tym także CCC Polsat Polkowice, i bardzo sobie chwalili dobre jedzenie. Podobnie było podczas następnych imprez kolarskich - maratonów MTB w minionych kilku latach.

– Restauracja czynna przez cały tydzień oferuje dania kuchni polskiej z elementami kuchni śródziemnomorskiej. Nasza kuchnia bazuje na wyśmienitych surowcach, kładąc duży nacisk na ich pochodzenie. Zaopatrujemy się lokalnie, a wiele ziół i warzyw pochodzi z naszego ogrodu, własnej hodowli lub od zaufanego producenta. Cieszy nas, że świetnym kolarzom nasze dania smakowały. W najbliższą niedzielę będziemy gościć maratończyków MTB i ich przyjaciół oraz całe rodziny. Powiem w wielkim skrócie, amatorów dobrej kuchni restauracja zaparasza na kaczkę w całości z chrupiącą skórką, czy też rybę świeżo uwędzoną. W naszej ofercie jest także grill na zewnątrz. Do tego oferujemy znakomite wina.

– Rodzina Mrozów w latach dziewięćdziesiątych XX wieku zaangażowała się we wspieranie polskiego kolarstwa. Teraz, w roku 2013, Pani i Pani Rodzice gościć będziecie kilkaset fanów kolarstwa górskiego z całej Polski. Villa Natura nabierze kolorów i barw w kwietniową niedzielę.

– Zaanagażowanie mojej rodziny w kolarstwo jest faktem. Cieszy mnie, że w niedzielę 21 kwietnia Villa Natura w Dolsku będzie miejscem kolarskiego spotkania pasjonatów rowerów górskich, i że będą mogła pomagać w organizacji tej imprezy. Jeśli ktoś chciałby czegoś więcej dowiedzieć się o miejscu kolarskiego wydarzenia - zapraszam na stronę www.villanatura.pl, gdzie można znaleźć wyczerpujące informacje.

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL