R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902447 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
W niedzielę jedziemy do Dolska

 

Maraton MTB z cyklu Grand Prix Wielkopolski


W czerwcu 2009 roku w Dolsku odbyły się Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym. Na najwyższym miejscu podium Krzysztof Jeżowski - mistrz Polski w wyścigu ze startu wspólnego, z lewej Tomasz Smoleń (obaj CCC Polsat Polkowice), z prawej Błażej Janiaczyk (Mróz). Dolsk, 28 czerwca 2009.

W najbliższą niedzielę w Dolsku odbędzie się maraton MTB z cyklu Grand Prix Wielkopolski. Zawodniczki i zawodnicy zmierzą się z dwoma dystansami: 36 km i 72 kilometrów. Swój udział zapowiedzieli dwaj czołowi polscy maratończycy kolarstwa górskiego - Andrzej Kaiser i Krzysztof Krzywy (obaj Corratec Team Poznań).

Andrzej Kaiser z Bytowa, reprezentujący poznański Corratec Team, w minioną niedzielę wygrał maraton MTB w Murowanej Goślinie. Ten doskonały zawodnik dystans 112 km pokonał w czasie poniżej czterech godzin. Ostatnie 42 km samotnie jechał do mety.

 

Tym razem dystans Mega będzie krótszy, 72 km, i dla wielu zawodników nadarzy się znakomita okazja, by zmierzyć się z Andrzejem Kaiserem. Do Dolska wybiera się Mateusz Rybczyński, który w Murowanej Goślinie jechał na jednym z najnowszych rowerów górskich na rynku, i trzecim miejscem na Mega pokazał, że jest dobrze przygotowany do sezonu 2012.

Start i metę wyznaczono w miejscu dobrze znanym pasjonatom rowerów w całej Polsce: Dolsk - Villa Natura przy ulicy Podrzekta 3.

Trzeba koniecznie zobaczyć: http://www.bikecrossmaraton.pl/ Coś na zachętę, zobacz film i posłuchaj...

Internetowe zgłoszenie do imprezy na stronie http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/index.php?LP_impr=14. Możliwość internetowej rejestracji do czwartku, 19 kwietnia, do godziny 24.

22 kwietnia

Grand Prix Wielkopolski w Maratonach Rowerowych MTB

Organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Urząd Miasta i Gminy Dolsk, Ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec
Gdzie: Dolsk - Villa Natura, ul. Podrzekta 3
Start: godzina 11 - dystans Mega, godzina 11.15 - Mini. Biuro zawodów czynnne w niedzielę od godziny 8. Dwa dystanse do pokonania: Mini - 36 km, Mega - 72 km.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL