R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873655 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Spotykamy się w Wolsztynie

 

W niedzielę wielki finał cyklu
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2021


Radosne twarze maratończyków, Żary - 26 września 2021.
Fot. Piotr Kurek

W najbliższą niedzielę, 3 października, w Wolsztynie odbędzie się finał prestiżowego cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. W jego ramach przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Polski w maratonie branży elektrotechnicznej. Szykuje się wielka impreza sportowo-rekreacyjna, w której trzeba, po prostu, uczestniczyć.

Dwunasty sezon. Rok 2021 jest dwunastym sezonem cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric. W tym roku imprez rowerowych z firmą oznaczoną zielonym logo odbyło się już dziesięć. Od 30 maja do 26 września fani rywalizacji sportowej kolejno odwiedzali: Krosno Odrzańskie, Żerków, Kliczków, Chodzież, Sulechów, Trzebanię pod Osieczną, Wyrzysk, Zieloną Górę, Nową Sól i Żary. Ostatnią miejscówką jest Wolsztyn, którego władze miasta wsparły organizatorów w ich szlachetnej misji.

Miejscówka. Start i meta będą znajdowały się w parku miejskim w okolicach muszli koncertowej. Organizatorzy (firma Kaczmarek Electric, Klub Kolarski Fala Park Wolsztyn) przygotowali ciekawe trasy dla każdej grupy startujących. Dystans Giga liczyć będzie 72 km, Mega - 44 km, Mini - 27 km i Młodzik oraz Fun - po 10 km.

Klasyfikacja generalna. W tym roku liczy się do niej sześć najlepszych wyników. Tym wszystkim, którzy chcieliby poprawić swą pozycję, podpowiadam: trzeba wystartować w Wolsztynie. Swój udział można zgłaszać online do końca dnia dzisiejszego (środa 29 września, godzina 23.59 - - https://mtb.ke.pl/zapisy-online-2021) lub w dniu imprezy w biurze zawodów od 8.30 do 10.30.

Branża elektrotechniczna. Ludzie w niej pracujący będą mieli w Wolsztynie swój championat: Mistrzostwa Polski branży elektrotechnicznej w maratonie MTB 2021. Panie będą rywalizować na trasie Mini, mężczyzni na Mega. Zwycięzcy otrzymają koszulki mistrza Polski oraz statuetki.

Pogoda. Jak sięgam pamięcią wstecz, finałom maratonów "Kaczmarka" w Wolsztynie prawie zawsze towarzyszyła ładna pogoda (deszczowym wyjatkiem był rok 2019). Trzeba mieć nadzieję, że tak będzie właśnie w niedzielę 3 października.  


                                   Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL