R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41695536 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Spotykamy się w Łopuchowie

 

W niedzielę ostatnia w tym roku impreza
z cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB

 

W najbliższą niedzielę, 8 października, w Łopuchowie odbędzie się ostatnia w tym roku impreza z cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB. Jej uczestnicy zmierzą się z dystansami Mega (60 kilometrów) i Mini (30 km). Fani turystyki rowerowej będę mieli okazję uczestniczyć w Rajdzie z Duszą.

W Łopuchowie już od kilku lat odbywa się ostatni maraton MTB z cyklu organizowanego przez Wojciecha Gogolewskiego.

W tym roku nie tylko wielkopolscy fani kolarstwa górskiego ścigali się kolejno w Dolsku, Mosinie, Chodzieży, Wyrzysku, Skokach, Mściszewie, Czerwonaku, Pobiedziskach, Stęszewie i Suchym Lesie.
 
W niedzielę w Łopuchowie będzie zatem ostatnia okazja, by pościgać się na całego, by zdobyć jakże potrzebne punkty do klasyfikacji generalnej. 
 
Trasa w Łopuchowie należy do jednej z najładniejszych w cyklu, ale nie może być inaczej, gdyż prowadzi przez urokliwe miejsca Puszczy Zielonka.

Ci, którzy w końcu sezonu 2017 mają dobrą kondycję i formę oraz lubię jesienne klimaty powinni pojawić się w niedzielę na boisku piłkarskim w Łopuchowie.

W Łopuchowie przed rokiem odbył się po raz pierwszy, jako impreza towarzysząca, turystyczny Rajd z Duszą. Nie inaczej będzie w najbliższą niedzielę, gdy o godzinie 10.00 ruszą na trasę ci, którzy lubią pedałować i interesuje ich historia przepięknej okolicy. W roli przewodnika wystapi Andrzej Billert.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL