R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41739628 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Kierunek - Kwidzyn

 

W sobotę 1 października ostatni w tym roku
maraton MTB Czesława Langa


Kwidzyn - miasto urokliwe i pełne historii - będzie w sobotę 1 października miejscem zmagań amatorów w ostatnią w tym roku edycją cyklu Lang Team Maraton MTB.
Fot. Piotr Kurek

– To będzie niezapomniana impreza – mówi Czesław Lang przed ostatnią w tym roku edycją cyklu Lang Team Maraton MTB. 1 października w Kwidzynie zmaganiom kolarzy amatorów będzie towarzyszyła Parada Rodzinna.

– Kwidzyn już tradycyjnie jest miejscem, w którym podsumowujemy cały cykl Maratonów Rowerowych Lang Team. Będzie świetna zabawa, bo trasy w Kwidzynie są bardzo wymagające, a jednocześnie szybkie. Jeździmy w przepięknym terenie, zróżnicowanym, bo jest i trochę piachu, są leśne dukty. A co ważne, o tej porze roku możemy liczyć jeszcze na dobrą pogodę – zapowiada Czesław Lang.

Trasy w Kwidzynie są nie tylko wymagające i szybkie, ale również bardzo malownicze i zróżnicowane. – Przygotowaliśmy trasę, która wiedzie głównie terenami leśnymi. Będą strome zjazdy i podjazdy, ostre wiraże i piaszczyste dukty, wąskie leśne ścieżki ale też wiele długich i szybkich odcinków. Jednym słowem trasa oferuje to, czego oczekują zawodnicy MTB – mówi burmistrz Kwidzyna Andrzej Krzysztofiak.

Dystans Grand Fondo liczy aż 87 kilometry, Medio 64, a Mini 42 kilometry. Nie może zabraknąć oczywiście Parady Rodzinnej, która cieszy się coraz większą popularnością. W Kwidzynie dorośli i dzieci będą mogli przejechać rundę o długości 9 kilometrów.

1 października
Lang Team Maraton MTB

Organizator: Lang Team, Urząd Miasta Kwidzyna - współorganizator
Gdzie: Kwidzyn - plac Jana Pawła II
Start: godzina 11 - Grand Fondo open, 11.05 - Grand Fondo, 11.10 - Medio, 11.15 - Mini, 11.20 - Parada Rodzinna. Biuro zawodów czynne w piątek od godziny 16 do 18, w sobotę od 8.00 do 10.30. Cztery dystanse do pokonania: Rodzinny - 9 km, Mini - 42 km, Medio - 64 km, Grand Fondo - 87 km.
Więcej informacji: http://www.skandiamaraton.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL