R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873266 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Spotykamy się w Stęszewie

 

23 sierpnia przedostatni w tym roku
Bike Cross Gogol Maraton MTB 2015


Bike Cross Gogol Maraton MTB 2015 gromadzi w tym roku na każdej edycji około 600 fanów rowerów, sportu i rekreacji.
Fot. Piotr Kurek


W najbliższą niedzielę, 23 sierpnia, wielkopolscy fani kolarstwa górskiego spotykają się w Stęszewie na kolejnej imprezie z cyklu Bike Cross Gogol Maraton MTB. Tym razem do przejechania będą dwa dystanse: Mega - 62 km i Mini - 31 km. Zapowiada się wielkie święto sportu i rekreacji, gdyż organizatorów - Wojciecha Gogolewskiego i Team Aktywny Stęszew - aktywnie wesprze firma REHAU Relazzo.

28 czerwca Bike Cross Gogol Maraton MTB odbył się na mosińskim Pożegowie, skąd startujący pojechali w stronę Wielkopolskiego Parku Narodowego (na zachód). W niedzielę 23 sierpnia zawodniczki i zawodnicy ruszą na trasę ze Stęszewa i też pojadą w kierunku WPN-u (na wschód).

Ci wszyscy, którzy znają tereny Wielkopolskiego Parku Narodowego, z przyjemnością ścigać się będą w malowniczej, pełnej lasów i jezior okolicy. Dla tych, którzy pierwszy raz pojawią się tutaj, zaskoczeniem będzie piękno przyrody między Stęszewem a Mosiną.

W niedzielnym maratonie MTB weźmie udział REHAU Relazzo Team w pełnym składzie. Prezes firmy Michał Reck (nr startowy 1500) jest wielkim entuzjastą imprez organizowanych przez Wojciecha Gogolewskiego. Startuje zawsze na dystansie Mini i na trasie się nie oszczędza, plasując się na mecie na dobrych miejscach.


Dawid Polewski jest jednym z liderów REHAU Relazzo Team. Suchy Las, 9 sierpnia 2015.
Fot. Piotr Kurek

Tym razem Michałowi Reckowi, Patrykowi Gagatkowi, może Monice Jankowskiej (byłby to spektakularny debiut) towarzyszyć będą na dwóch dystansach zawodnicy z dwóch ekip - Balma Team i WFM Team, partnerów biznesowych REHAU Relazzo.

W tym miejscu trzeba podkreślić, że niedzielna impreza dochodzi do skutku dzięki współpracy Wojciecha Gogolewskiego oraz amatorskiej grupy sportowej Team Aktywny Stęszew. Istnieje ona, tak na dobrą sprawę, drugi rok i podjęła się dużego wyzwania: organizacji po raz pierwszy maratonu MTB w Stęszewie.

W tym roku imprezy z cyklu Bike Cross Gogol Maraton MTB odbyły się już sześć razy: Dolsk (12 kwietnia), Wyrzysk (31 maja), Mosina (28 czerwca), Mściszewo (12 lipca) , Skoki (26 lipca) i Suchy Las (9 sierpnia). Zawody w Stęszewie będą siódmymi w cyklu, finał w Łopuchowie 27 września.


23 sierpnia
Bike Cross Maraton Gogol MTB 2015

Organizator: Ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec, Team Aktywny Stęszew, Starostwo Powiatowe w Poznaniu
Gdzie: Stęszew, stadion sportowy (orlik)
Start: godzina 11 - dystans Mega, 11.30 - dystans Mini. Biuro zawodów czynne od 8 do 10.45. Dwa dystanse do pokonania: Mega - 62 km, Mini - 31 km.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL