R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41393601 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
27 czerwca w Kleszczewie
kolarski Puchar Polski

 

27 czerwca 2009 (sobota) podpoznańska gmina Kleszczewo gościć będzie kolarskich mastersów z całego kraju, którzy rywalizować będą w ogólnopolskim wyścigu o puchar wójta tejże gminy Bogdana Kemnitza.

Impreza w Kleszczewie jest przeznaczona dla kolarskich mastersów, ale swych sił na szosie mogą także spróbować młodzicy i młodziczki, juniorzy, kobiety, amatorzy oraz VIP-y. W zależności od kategorii wiekowej, zawodnicy będą mieli do pokonania dystans od 13 do 76 kilometrów.


Władze gminy Kleszczewo oraz Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów starannie przygotowują się do czerwcowych zawodów kolarskich o Puchar Polski.

Przed rokiem, niedziela 20 września, w Kleszczewie i okolicy odbył się pierwszy ogólnopolski wyścig kolarski o puchar wójta gminy Bogdana Kemnitza. Rywalizowało 74 kolarzy z całego kraju, w tym również juniorzy, młodziczki, amatorzy i czterech VIP-ów. Zawody w dniu 27 czerwca będą zatem drugimi z kolei.

Dziś, 28 maja 2009, w Urzędzie Gminy w Kleszczewie odbyło się spotkanie organizacyjne, poświęcone czerwcowej imprezie kolarskiej, które prowadzili: dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Agnieszka Kordacka oraz wiceprezes Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów Tadeusz Kubiak.  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL