R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41824479 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Ryszard Szurkowski zaprasza do Śremu

 

W sobotę Mistrzostwa Polski
amatorów i mastersów w kolarstwie szosowym

 

Polski kolarz wszech czasów Ryszard Szurkowski zaprasza do Śremu, gdzie w sobotę 18 czerwca odbędą się Mistrzostwa Polski amatorów i mastersów w kolarstwie szosowym z udziałem kobiet i mężczyzn.

Czterokrotny triumfator Wyścigu Pokoju, mistrz świata z 1973 roku, olimpijczyk, zwycięzca 350 wyścigów zaprasza do podpoznańskiego Śremu, gdzie w najbliższą sobotę odbędzie się wielka impreza kolarska. Weźmie w niej udział około 400 kolarzy - w tym wielu o znanych nazwiskach, którzy walczyć będą o koszulki mistrzów Polski.

Organizatorzy imprezy - Poznańskie Towarzystwo Cyklistów, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, władze Śremu, Wielkopolski Związek Kolarski - zapraszają, podobnie jak Ryszard Szurkowski, do udziału w dużym wydarzeniu sportowym.

Kolarze w różnym przedziale wieku ścigać się będą w Śremie i jego okolicach. W zależności od kategorii wieku trzeba będzie przejechać od 48 km (dwie rundy) do 96 kilometrów (cztery rundy).

Uroczyste otwarcie Mistrzostw Polski odbędzie się o godzinie 13.30 na ulicy Zamenhofa w Śremie.

Regulamin imprezy w Śremie na stronie Kalendarz imprez/ Regulamin Mistrzostw Polski amatorów i mastersów w kolarstwie szosowym 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL