R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878363 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Bank BGŻ Team w rozjazdach

 

Trzy wyścigi w jeden weekend

 

W aż trzech wyścigach wystartują zawodnicy warszawskiej grupy zawodowej Bank BGŻ Team w najbliższy weekend. Jeden to francuska etapówka, a dwa pozostałe to... polskie rozpoczęcie sezonu!

Kolarze Bank BGŻ Team, którzy wystartują w Circuit des Ardennes International (5-7.04), w środę rano wyruszyli w trasę. Po drodze do Francji czeka ich noc w Kolonii (Niemcy). Wyścig rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli.

Skład awizowany na ten 4-etapowy wyścig liczy sześciu zawodników: Łukasz Bodnar, Dariusz Batek, Paweł Cieślik, Adam Stachowiak, Tomasz Smoleń i Mariusz Witecki.

Circuit des Ardennes International
05.04 - 1. etap: Juniville -Tagnon (162 km)
06.04 - 2. etap: Givet - Haybes (160,5 km)
07.04 - 3. etap: Charleville-Mezieres - Charleville-Mezieres (22,5 km)
07.04 - 4. etap: Les Mazures - Tournes (104 km)

Reszta zespołu, czyli - Paweł Brylowski, Mieszko Bulik, Konrad Czajkowski, Błażej Janiaczyk, Patryk Komisarek, Mateusz Nowaczek, Michał Podlaski i Adrian Tekliński, wystartuje w Dzierżoniowie (sobota, 6 kwietnia) i w Sobótce (niedziela, 7 kwietnia) podczas oficjalnego rozpoczęcia sezonu kolarskiego w Polsce. Warto dodać, że wyścig w Sobótce rozpocznie zmagania kolarzy w tegorocznej BGŻ ProLidze.

Miejmy nadzieję, że śnieżyce, które opanowują południe Polski i powoli przesuwają się w kierunku północnym nie popsują planów organizatorom i uczestnikom polskich imprez.

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL