R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41631539 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
To będzie kolarska jazda!

 

Pięćset kilometrów na 500-lecie Piły

To będzie niepowtarzalna jazda. Do pokonania będzie 500 kilometrów ulicami Piły i drogami wokół tego miasta. Pojadą drużyny składające się z pięciu zawodników, z których każdy będzie musiał pokonać 100 kilometrów - dwie rundy po 50 km. Sztafetowa rywalizacja na rowerach będzie sportowym akcentem obchodów 500-lecia Piły w 2013 roku.

 

– Kolarze wystartują skoro świt, czyli o godzinie 4 - mówi Leszek Sadowski, prezes kolarskiej grupy masters Kameleon Team z Piły. – Start i meta będą usytuowane w centrum miasta, zawodnicy będą pokonywać 50-kilometrowe rundy po drogach wokół Piły. Sądzę, że zwycięskie zespoły osiągną finiszową kreskę przed godziną 18.

Regulamin imprezy jest w trakcie opracowywania i zostanie publicznie przedstawiony na początku grudnia tego roku. Wówczas też będzie można się zgłosić do tej sportowej imprezy, która uświetni obchody 500-lecia Piły.

W tym miejscu warto już poinformować, że 15 września przyszłego roku odbędą się Mistrzostwa Piły w kolarstwie szosowym. O poranku odbędzie sie jazda indywidualna na czas, natomiast w godzinach popołudniowych wyścig ze startu wspólnego.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL