R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41878284 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Drużyny na start

 

Zgłoszenia do 8 sierpnia 2017


FTI Racing Team potrafi z sukcesami jeździć drużynowo.
Fot. archiwum Artura Kozala

Na 15 sierpnia zaplanowano na torze samochodowym "Poznań" Drużynowe Mistrzostwa Polski. Imprezę organizuje Wielkopolskie Towarzystwo Cyklistów wraz z Automobilklubem Wielkopolski.

Startujący będą mogli rywalizować w trzech kategoriach: A (czterech zawodników z kat. cyklo, M30, M40A – konfiguracja wiekowa dowolna, dystans 41 km), B (czterech zawodników z kat. M40B, M50A, M50B - konfiguracja wiekowa dowolna, dystans 32,5 km), C (czterech zawodników kat. M60+ i K open – konfiguracja dowolna np. od 1 do 3 osób z M60 + 1 kobieta lub odwrotnie, dystans - 24 km).


Jakub Czwojda, Artur Kozal, Łukasz Pikosz i Robert Żmudzin. Wygrali - jako druzyna - wiele zawodów.
Fot. archiwum Artura Kozala

Zgłoszenia należy nadsyłać na formularzu zgłoszeniowym umieszczonym na stronie internetowej: www.speedtimecycling.eu do dnia 8 sierpnia 20I7, przy czym zapisuje się tylko kapitan drużyny a skład uzupełnia w biurze zawodów w dniu wyścigu. Nadto w terminie do dnia 8 sierpnia 2017  zgłaszający opłaca wpisowe w wysokości 240 zł na konto organizatora - WTC (Wielkopolskie Towarzystwo Cyklistów).

Organizator ustalił minimalną liczbę drużyn, która wynosi osiem w każdej z trzech kategorii wiekowych. W przypadku braku zgłoszeń wymaganej liczby drużyn, Mistrzostwa Polski w jeździe drużynowej nie zostaną przeprowadzone.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL