R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41336842 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Jedziemy dla serca

 

26 maja w Poznaniu
charytatywny maraton szosowy 


Zapisz się już dziś, wystartuj w czwartek 26 maja w maratonie szosowym, a pomożesz dzieciom z wadami serca. Zapowiada się wielka impreza sportowa, w której Ciebie nie może zabraknąć!

W czwartek 26 maja 2016 w Poznaniu odbędzie się rowerowy maraton charytatywny. Jego uczestnicy zmierzą się z dwoma dystansami. Ci bardziej wytrenowani będą mieli do pokonania około 110 kilometrów, amatorzy połowę tego, czyli 55 km.

Start i meta zlokalizowane będą na torze samochodowym "Poznań". O godzinie 13.00 ruszą na trasę ci z krótszego dystansu, 50 minut póżniej (13.50) bardziej doświadczeni fani cyklizmu. Jedni i drudzy pojadą ulicami Poznania oraz drogami powiatu poznańskiego.

Co tu dużo pisać, zapowiada się wielka impreza kolarska, która ma szlachetne przesłanie. Dochód z niej zostanie przekazany na budowę oddziału kardiochirurgii dziecięcej szpitala im. Karola Jonschera w Poznaniu.

Zapisz się już dziś (www.poznancyclingmaraton.eu] , wystartuj w czwartek 26 maja w maratonie szosowym. Będzie to z jednej strony wielkie wydarzenie sportowe, z drugiej wsparcie dla jednej z najlepszych klinik kardiochirurgii dziecięcej w Polsce. Imprezę organizuje Poznańskie Towarzystwo Cyklistów przy wsparciu władz miasta Poznania i Automobilklubu Wielkopolski.

Na każdym z dystansów będzie siedem kategorii kobiecych i męskich. Każdy z uczestników otrzymuje pamiątkowy medal "Serce dziecka" i okolicznościową koszulkę. Trzech najlepszych w każdej kategorii otrzymuje puchary i nagrody rzeczowe.

UWAGA! Pisałem już o tej imprezie, zapowiadając ją na 29 maja. W tym tygodniu jej organizatorzy zostali zmuszeni do zmiany terminu, do przesunięcia o trzy dni - na 26 maja. Powód tej zmiany jest prosty: 29 maja na poznańskiej Ławicy, a więc w pobliżu toru samochodowego "Poznań", odbędą się pokazy lotnicze (Aerofestival potrwa dwa dni - 28 i 29 maja) i z uwagi na bezpieczeństwo ulice w okolicy zostaną zamknięte dla ruchu. 


 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL