R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902472 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Po raz piąty w Kleszczewie
spotykają się szosowi mastersi

 

Ogólnopolski wyścig kolarski


Szosowi mastersi nie próźnują. Tak ścigali się 23 czerwca na drogach wokół podpoznańskiej Kobylnicy.

Szosowi mastersi z całego kraju spotykają się w najbliższą sobotę (30 czerwca) na V Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Kleszczewo.

Mastersi, niestowarzyszeni, juniorzy, młodzicy, kobiety, amatorzy oraz VIP-y rozpoczną rywalizację w Kleszczewie, przy stadionie sportowym, skąd ruszą w stronę Nagradowic, gdzie rozpoczną jazdę na rundach o długości 13 kilometrów: Nagradowice - Bugaj - Krerowo - Zimin - Śródka - Krzyżowniki - Nagradowice.

W zależności od kategorii wiekowej, tych rund będzie od jednej (młodzicy, kobiety, amatorzy, VIP-y) do pięciu (junior, amatorzy cyklosportu, mastersi kategorii M30 i M40). Mastersi kategorii M50, M60 i M70 pojadą 3 rundy.

O godzinie 13 startują juniorzy, amatorzy cyklosportu i mastersi kategorii M30 i M40 na dystansie 69 km, o 15.15 zawodnicy kategorii M50, M60 i M70 - 56 km. Minutę później rozpoczną ściganie młodzicy, kobiety, amatorzy, VIP-y oraz młodzież szkolna - 17 km.

Biuro zawodów rozpocznie pracę o godzinie 11 w hali sportowej w Kleszczewie.

Organizatorami imprezy są Urząd Gminy w Kleszczewie, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kleszczewie, Wielkopolski Związek Kolarski i Poznańskie Towarzystwo Cyklistów.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL