R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41645908 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Artur Kozal dziś najszybszy

 

86 pań i mężczyzn ścigało się na torze "Poznań"


Bohaterowie 14. czwartku kolarskiego na torze "Poznań": Artur Kozal (1. miejsce) i Daniel Majkowski (2. miejsce) - obaj FTI Cycling Team.
Fot. Piotr Kurek

Artur Kozal z Mosiny (FTI Racing Team) wygrał dziś w ładnym stylu wyścig kolarski na torze samochodowym "Poznań". Do pokonania było 15 rund o łącznej długości ponad 61 kilometrów.

Od startu kolarze inicjowali ataki, ale były one kasowane jeden za drugim. Zasadniczy i skuteczny odjazd nastąpił w połowie wyścigu, gdy do przodu pomknęło pięciu zawodników: Artur Kozal i Daniel Majkowski, Kacper Szczepaniak, Paweł Górniak i Przemysław Mocek.


Ta piątka zadecydowała o wynikach czwartkowego wyścigu. Na prowadzeniu Paweł Gorniak, za nim Kacper Szczepaniak, Daniel Majkowski, Artur Kozal i Przemysław Mocek.
Fot. Piotr Kurek

Z okrążenia na okrążenie piątka zwiększała przewagę nad peletonem i na ostatnią rundę wjechała niezagrożona. Z ostatniego zakrętu jako pierwszy wyjechał Kacper Szczepaniak, ale na finiszu szybciej od niego jechali Artur Kozal i Daniel Majkowski z Gdyni (obaj FTI Racing Team), którzy w takiej kolejności zameldowali się na mecie.

Trzecie miejsce zajął Kacper Szczepaniak ze Zwierzyna, czwarte - Przemysław Mocek, piąte - Paweł Górniak.


Kolarze FTI Racing Team byli w czwartek głównymi aktorami wyścigu.
Fot. Piotr Kurek

Brać kolarska z entuzjazmem i serdecznością przyjęła wiadomość z Austrii o sukcesie Marty Gogolewskiej (Merx Team), która dość regularnie startuje na torze "Poznań".

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL