R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41335780 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Ruszają czwartki kolarskie

 
Inauguracja już za dwa dni - 31 marca
 

Adam Adamkiewicz, zwycięzca Tour de Pologne Amatorów 2021, zamierza startować w tegorocznych czwartkach kolarskich na torze samochodowym "Poznań".
Fot. Tour de Pologne Amatorów
 
To powinna być ładna inauguracja kolarskich czwartków. Za dwa dni, 31 marca, przy dobrej pogodzie (około 10 stopni Celsjusza, bezwietrznie, bez deszczu), na torze samochodowym "Poznań" rozpocznie się całoroczne ściganie szosowych amatorów.
 
Na dobry początek fani szybkiej jazdy na rowerach zmierzą się z dystansem 50 kilometrów, będzie to 12 rund. Początek sportowej rywalizacji o godzinie 18.00. Weryfikacja zgłoszeń (drogą internetową: www.speedtimecycling.eu) od 16. 30 do 17.30.
 
Do dziś, wtorek 29 marca, chęć ścigania się zgłosiło prawie 50 osób, w tym kilka pań.
 
– Sprawdzałem, jaka ma być pogoda w czwartek 31 marca? – mówi Romuald Szaj, główny organizator czwartków kolarskich. – Ma być ciepło, bezwietrznie, bez deszczu. Zatem warunki do ścigania zapowiadają się optymalne. Zapraszam kolarzy amatorów z całej Polski na tor samochodowy "Poznań". I to nie tylko w najbliższy czwartek - podkreśla prezes Wielkopolskiego Towarzystwa Cyklistów.
 
Piotr Kurek
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL