R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41602942 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Szosowcy spotykają się jutro
na torze samochodowym

 

Pierwszy w tym roku czwartek kolarski


Kolarskie czwartki na torze samochodowym "Poznań" w roku ubiegłym stały się niezwykle popularne w Grodzie Przemysła. W tym roku odbędzie się aż szesnaście takich szosowych czwartków.
Fot. Piotr Kurek

Jutro, 24 kwietnia, szosowcy Poznania oraz Wielkopolski spotykają się na torze samochodowym "Poznań", by uczestniczyć w sportowej rywalizacji w pierwszym w tym roku czwartku kolarskim. Mile będą widziani zawodnicy z innych rejonów Polski.

Wszyscy zawodnicy wystartują razem, by pokonać dystans 10 rund, czyli 41 kilometry. Klasyfikacja będzie prowadzona w dwóch kategoriach wiekowych - do 49 lat oraz 50 lat i więcej. Zapisy od godziny 18, start o godzinie 18.30.

W tym roku cały cykl czwartków kolarskich liczyć będzie aż szesnaście zawodów. Cztery losowo wybrane wyścigi będą premiowane nagrodami pieniężnymi, także pucharami.

Zawodnicy przez cały sezon zdobywać będą punkty. Za zajęcie pierwszego miejsca - 1- punktów i dalej - 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2 i 1 pkt.

Działacze Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów z prezesem Romualdem Szajem na czele serdecznie zapraszają na wszystkie czwartki kolarskie 2014 roku.


ZGŁOSZENIE ZAWODNIKA DO CYKLU WYŚCIGÓW „KOLARSKI CZWARTEK” ORGANIZOWANYCH PRZEZ POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW NA „TORZE POZNAŃ” W PRZEŹMIEROWIE K/ POZNANIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Nazwisko i imię -

Klub -

Kod UCI -

Numer licencji -

Numer startowy (przydzielony po przyjęciu zgłoszenia) -


Uzupełnione zgłoszenie należy przesyłać na adres poczty elektronicznej: kolarski.czwartek@o2.pl

Kontakt: Piotr Kożuch tel: 601-23-97-23

Wypełnienie formularza usprawni rozgrywanie wyścigu i umożliwi pominięcie każdorazowej procedury zapisów. Zawodnik otrzyma numer startowy, którego używać będzie podczas wszystkich wyścigów cyklu.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL