R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41327477 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Dziś siedemnasty czwartek kolarski

 

Przed tygodniem padł rekord prędkości


Artur Kozal finuszuje jako pierwszy. Tak było przed tygodniem na torze samochodowym "Poznań".
Fot. Rafał Stasik

Dziś, 3 września 2015, kolejna odsłona czwartków kolarskich na torze samochodowym "Poznań". To już siedemnaste takie spotkanie w tym roku. Zapisy od godziny 17 do 18. Start o godzinie 18.30. Do pokonania będzie 10 rund, czyli 40860 metrów.

Przed tygodniem na torze samochodowym "Poznań" zgromadziło się 128 zawodniczek i zawodników. Do przejechania było dziesięć rund, czyli 40860 metrów. Zwycięski Artur Kozal z Mosiny pokonał dystans w 53 minuty 4 sekundy, a zatem ze średnią prędkością 46,02 km na godzinę.

Poza mastersami z Wielkopolski, na torze pojawili się w kilkuosobowym składzie podopieczni Piotra Zaradnego (KTK Kalisz) oraz obiecująca kolarska młodzież z Kórnika pod wodzą trenera Roberta Taciaka. Ośmiu mastersów przyjechało ze Strzelec Krajeńskich, nie zabrakło Franciszka Harbacewicza z Goleniowa.

Jak będzie dzisiaj? Zobaczymy, ale emocji na pewno nie zabraknie. Romuald Szaj, prezes Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów, serdecznie zaprasza na tor samochodowy "Poznań" kolarzy i ich rodziny oraz kibiców cyklizmu.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL