R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41183686 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
19 maja wielkie święto rowerów
na poznańskich Smochowicach

 

Szosowe wyścigi uliczne o puchary Jacka
Jaśkowiaka i pod patronatem Macieja Nestoruka
 XX Jubileuszowy Wyścig Kolarski Smochowice Tour 2018 odbędzie się w sobotę 19 na poznańskich Smochowicach. Zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą o puchary prezydenta miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka. Impreza zostaną przeprowadzone pod patronatem komendanta miejskiego policji w Poznaniu Macieja Nestoruka.

Startujący ścigać się bedą w trzynastu wyścigach, które zostaną rozegrane na ulicach osiedla Krzyżowniki - Smochowice w Poznaniu: Sianowska/ Żuraszka, Santocka, Myśliborska, Trzcianecka, Lubowska, Człuchowska, Sianowska. Długość okrążenia wynosi około 2800 metrów.
.
Impreza potrwa kilka godzin i okazję zademonstrowania swych kolarskich możliwości będą mieli policjanci, księża, ministranci, żaczki, żacy, także niestowarzyszeni, zawodnicy cyklosportu i mastersi oraz tandemy. Oddzielnie ścigać się będą uczniowie szkół podstawowych, także przedszkolacy. W sumie, rozegranych zostanie aż trzynaście wyścigów.

Zapisy od godziny 8  w biurze zawodów, które będzie zlokalizowane w okolicach startu i mety. Pierwszy wyścig (kobiet kategorii K40 i K50 oraz najstarszych mastersów - po 70. roku życia) o godzinie 10.

Wyścig organizują: Poznańskie Towarzystwo Cyklistów, Wielkopolski Związek Kolarski oraz Rada Osiedla Krzyżowniki-Smochowice.

                                                 Piotr Kurek 


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL