R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902324 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Ruszają czwartki kolarskie

 

Inauguracja w najbliższą niedzielę


Czwartki kolarskie mają wieloletnią tradycję w Poznaniu.
Fot. Piotr Kurek

To będzie inauguracja kolarskich czwartków z przytupem. W najbliższą niedzielę, 9 maja, przy pięknej pogodzie (słońce i ciepło gwarantowane przez naturę), na torze samochodowym "Poznań" rozpocznie się całoroczne ściganie szosowych amatorów.

Tego dnia odbędą się dwa wyścigi. O godzinie 11.00 staną w pedałach zawodnicy do lat 49 (M1 i M2). Będą mieli do przejechania 70 kilometrów. O 13.45 panie oraz mężczyzni od 50. roku życia (M3 i M4) przystąpią do sportowej rywalizacji na dystansie 50 km.

Zgodnie z obowiązującymi normami sanitarnymi liczba startujących jest limitowana do 50 osób w jednej grupie. Zapisy rozpoczną się dzisiaj (w piątek 7 maja) o godzinie 18.00. Organizator prosi o rozwagę, by tylko zgłaszać swój akces będąc w 100 procentach przekonanym o swym uczestnictwie.  

– Sprawdzałem, jaka ma być pogoda w niedzielę? – mówi Romuald Szaj, główny organizator czwartków kolarskich. – Ma być słonecznie, ciepło, bezwietrznie. Zatem warunki do ścigania zapowiadają się optymalne. Zapraszam kolarzy amatorów z całej Polski na tor "Poznań". I to nie tylko w najbliższą niedzielę - podkreśla prezes Wielkopolskiego Towarzystwa Cyklistów.

Inauguracja kolarskich czwartków odbędzie się w znanym wszystkim reżimie sanitarnym bez udziału osób towarzyszących oraz kibiców.

                         Piotr Kurek
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL