R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41572072 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Kto wygra jutro podczas
drugiego czwartku kolarskiego?

 

Adrian Tekliński dziękuje za życzenia
i zapowiada wkrótce swój przyjazd do Poznania


Jutro, 20 kwietnia, szosowcy nie tylko z Wielkopolski ścigać się będą na torze samochodowym "Poznań". To kolejna, druga już odsłona czwartków kolarskich w tak ważnym dla polskiego kolarstwa miejscu. 

– Przyjadę tutaj niebawem, jak tylko pozwoli mi na to czas - powiedział dziś Adrian Tekliński autorowi Wielkopolskiego Rowerowania. – Pamiętam swe w tym miejscu starty i wygrane w latach 2015-2016 - podkreślił mistrz świata w scratchu 2017.– Jestem teraz bardzo zajęty, wróciłem dopiero co z Hongkongu - mówi kolarz z Brzegu. – Mam wiele zaproszeń do mediów i nie tylko. Ale jak tylko znajdę chwilę czasu, zjawię się w Poznaniu. Starty na torze samochodowym "Poznań" były znakomitym uzupełnieniem przygotowań przed ubiegłorocznymi mistrzostwami Europy na torze we Francji, gdzie zdobyłem srebrny medal w scratchu - podkreśla sympatyczny kolarz.

I dodaje: – Dziękuję za życzenia, które otrzymałem po zdobyciu tytułu mistrza świata. I serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy jutro staną na starcie.Jutro do pokonania będzie 10 rund, czyli 40830 metrów. Start o godzinie 18.00, weryfikacja zgłoszeń od 16.30 do 17.30. Chęć rywalizacji zgłosiło ponad 100 osób, w tym kilka pań.  

6 kwietnia, podczas pierwszego czwartku kolarskiego, triumfował Tobiasz Pawlak z Raszkowa przed Robertem Żmudzinem z Wolsztyna i Piotrem Lisem z Korytnicy pod Ostrowem Wielkopolskim. Startowało ponad 100 osób, w tym dwie kobiety.

                   Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL