R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41602926 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
CCC Polkowice wystartuje w Sobótce

 

Maja Włoszczowska i jej koleżanki
będą rywalizować w wyścigu szosowym


Maja Włoszczowska wygrała w tym roku wyścigi XC w Hiszpanii, RPA (Puchar Świata - na zdjęciu, 17 marca) i Austrii. Jutro zawodniczka CCC Polkowice wystartuje w Sobótce w wyścigu szosowym na dystansie 48 kilometrów.

Jutro, 1 kwietnia, zostanie rozegrany XXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Ślężański Mnich" a równocześnie XIX Memoriał Romana Ręgorowicza, który uważany jest od lat za otwarcie sezonu w Polsce.

Na starcie wyścigu kobiet nie zabraknie zawodniczek ekipy CCC Polkowice. W wyścigu wystartują wszystkie cztery kolarki polkowickiego teamu: Maja Włoszczowska, Anna Szafraniec, Aleksandra Dawidowicz i Magdalena Sadłecka.

Wyścig przeprowadzony zostanie na trasie okrężnej: Sobótka, Strzegomiany, Będkowice, Księgienice, Świątniki, Przezdrowice, Sobótka. Start i meta ul. św. Anny (przy hotelu).

Wyścig w kategorii kobiety open (elita i juniorki) rozpocznie się o godzinie 12:30. Panie będą miały do pokonania 48 km (4 rundy po 12 km).

Będzie to pierwsza okazja w tym roku, aby spotkać znakomite zawodniczki w Polsce, zdobyć autograf lub wspólne zdjęcie. Kierownictwo teamu CCC Polkowice zaprasza fanów kolarstwa do Sobótki.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL