R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41204880 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Mastersi spotykają się
w ten weekend w Pobiedziskach

 

Mistrzostwa Polski w jeździe na czas


Artur Kozal z Mosiny (FTI Racing Team) jest aktualnym mistrzem Polski mastersów (M3) w jeździe parami na czas (razem z Łukaszem Rakoczym). W Pobiedziskach wystartuje indywidualnie i w dwójkach.
Fot. Andy Mazur

W najbliższy weekend (30 i 31 maja) w Pobiedziskach odbędą się Mistrzostwa Polski mastersów i zawodników cyklosportu w jeździe na czas. W sobotę 30 maja kolarze pojadą indywidualnie, w niedzielę parami. Imprezę organizują wspólnie Poznańskie Towarzystwo Cyklistów oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach.

Rywalizacja w jeździe indywidualnej na czas rozpocznie się w sobotę w Pobiedziskach o godzinie 14. Jako pierwsi (w odstępach jednominutowych) ruszą na trasę zawodnicy kategorii cyklosport, po nich mastersi - od najmłodszych do najstarszych. Dystans do pokonania wynosić będzie 18 km - z Pobiedzisk w stronę Kostrzyna Wielkopolskiego (nawrót) i z powrotem.

Natomiast w niedzielę odbędzie się jazda parami - też na dystansie 18 km. Początek o godzinie 11, start dwójek w odstępach dwuminutowych.

Do dziś, 28 maja, zgłosiło się ponad 250 zawodników.

Ceremonie honorowania najlepszych kolarzy dwudniowych zmagań odbędą się na rynku w Pobiedziskach.

Zgłoszenia do imprezy internetowo: strona http://www.speedtimecycling.eu do 28 maja. Zawody Imprezę organizują wspólnie Poznańskie Towarzystwo Cyklistów oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL