R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900498 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Po raz trzeci w Kleszczewie
spotykają się szosowi mastersi

 

Wójt Bogdan Kemnitz i wiceprezes Tadeusz Kubiak serdecznie zapraszają na ogólnopolski wyścig

Szosowi mastersi z całego kraju spotykają się w najbliższą sobotę (26 czerwca) na III Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Kleszczewo.


Wójt Kleszczewa Bogdan Kemnitz (z lewej), wiceprezes PTC Tadeusz Kubiak i prezes PTC Romuald Szaj zapraszają w sobotę 26 czerwca do Kleszczewa na ogólnopolski wyścig szosowy mastersów.

Mastersi, niestowarzyszeni, juniorzy, młodzicy, kobiety, amatorzy oraz VIP-y rozpoczną rywalizację w Kleszczewie, przy stadionie sportowym, skąd ruszą w stronę Nagradowic, gdzie rozpoczną jazdę na rundach o długości 13 kilometrów: Nagradowice - Bugaj - Krerowo - Zimin - Śródka - Krzyżowniki - Nagradowice.

W zależności od kategorii wiekowej, tych rund będzie od jednej (młodzicy, kobiety, amatorzy, VIP-y) do pięciu (junior, niestowarzyszeni, mastersi kategorii I,II i III). Mastersi kategorii IV i V pojadą 4 rundy.

O godzinie 13 startują juniorzy, niestowarzyszeni i mastersi kategorii I,II i III, o 15.15 zawodnicy kategorii IV i V, Minutę później rozpoczną ściganie młodzicy, kobiety, amatorzy, VIP-y oraz młodzież szkolna.

Biuro zawodów rozpocznie pracę o godzinie 10 w hali sportowej w Kleszczewie.

Sobotni wyścig w Kleszczewie zaliczany jest do Pucharu Polski mastersów w 2010 roku.

Organizatorami imprezy są Urząd Gminy w Kleszczewie, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kleszczewie, Wielkopolski Związek Kolarski i Poznańskie Towarzystwo Cyklistów.

xxx

Niestety, nie będę tym razem w Kleszczewie. Jadę w sobotę o poranku do Sopotu, gdzie dzień później odbędzie się piąta już edycja Skandia Maraton Lang Team 2010.

Byłem w Kleszczewie przed rokiem i przed dwoma laty, gdzie miałem okazję z mikrofonem w ręku komentować zmagania czołowych polskich mastersów. Oni tu przyjeżdżają na zaproszenie wójta Bogdana Kemnitza, wiceprezesa Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów Tadeusza Kubiaka i prezesa PTC Romualda Szaja.

Przyjeżdżają na naprawdę dobrze zorganizowane zawody kolarskie. Powiem krótko: Panowie Mastersi, skorzystajcie z zaproszenia Pana Wójta oraz Tadeusza Kubiaka i Romualda Szaja. Warto być obecnym w sobotę w podpoznańskim Kleszczewie.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL