R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41867390 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Szosowcy spotykają się jutro
na torze samochodowym

 

Kolejny w tym roku czwartek kolarski

 
31 lipca, w ostatnim czwartku kolarskim, w kategorii do lat 50 triumfował Paweł Rychlicki przed Robertem Żmudzinem i Władysławem Gładysiakiem.
Fot. Romuald Szaj

Jutro, 7 sierpnia, szosowcy Poznania oraz Wielkopolski spotykają się na torze samochodowym "Poznań", by uczestniczyć w sportowej rywalizacji w kolejnym w tym roku czwartku kolarskim. Mile będą widziani zawodnicy z innych rejonów Polski.

Wszyscy zawodnicy wystartują razem, by pokonać dystans 12 rund, czyli 49 kilometrów. Klasyfikacja będzie prowadzona w dwóch kategoriach wiekowych - do 49 lat oraz 50 lat i więcej. Panie także będą mile widziane. Zapisy od godziny 18, start o godzinie 19.00.

W tym roku cały cykl czwartków kolarskich liczyć będzie aż szesnaście zawodów. Cztery losowo wybrane wyścigi będą premiowane nagrodami pieniężnymi, także pucharami.

Zawodnicy przez cały sezon zdobywać będą punkty. Za zajęcie pierwszego miejsca - 10 punktów i dalej - 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2 i 1 pkt.

Przed tygodniem (31 lipca) w kategorii do lat 50 wygrał Paweł Rychlicki przed Robertem Żmudzinem i Władysławem Gładysiakiem, natomiast wśród zawodników 50 lat i więcej triumfował Lech Ergang przed Arturem Spławskim i Tadeuszem Jasionkiem.

Działacze Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów z prezesem Romualdem Szajem na czele serdecznie zapraszają jutro, 7 sierpnia, na tor samochodowy "Poznań".
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL