R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41601311 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W Obornikach w niedzielę na czas

 

Jazda indywidualna na dystansie 12,6 km 


Daniel Majkowski z Gdyni wygrał 16 kwietnia ogólnopolski wyścig szosowy w Obornikach.

Fot. Piotr Kurek

W najbliższą niedzielę odbędą się Mistrzostwa Obornik w kolarstwie szosowym. Jego uczestnicy powalczą o tytuły w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 12,6 km. Start i meta na ulicy Towarowej. 

Jeszcze nie przebrzmiały emocje związane z dwoma dużymi imprezami: ogólnopolskim wyścigiem szosowym i maratonem MTB, które odbyły się 16 i 30 kwietnia w Obornikach, a w najbliższą niedzielę w mieście nad Wartą odbędzie się kolejne wydarzenie kolarskie.

Tym razem będą to Mistrzostwa Obornik w jeździe indywidualnej na czas. Do przejechania będzie 12,6 km. Start i meta na ulicy Towarowej - na wysokości firmy DT Swiss Polska Sp. z o.o. Zawodnicy pojadą na północ w stronę Rożnowa i będą wracać do Obornik.

Start pierwszego zawodnika o godzinie 11.00. Ceremonia honorowania najlepszych zawodników rozpocznie się około godziny 13 i jest uzależniona od liczby startujących zawodniczek i zawodników. Kobiety będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych, mężczyzni w siedmiu. Swe możliwości będą mogli sprawdzić także posiadacze innych rowerów, zarówno panie jak mężczyzni.

Zapisy drogą elektroniczną: http://www.speedtimecycling.eu/event.php?id=91#signup oraz w niedzielę 15 maja w biurze zawodów (od 8 do 10).

Imprezę organizuje Stowarzyszenie OTS Motoklub Oborniki Sekcja Kolarska OTC przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Obornikach i Obornickiego Centrum Sportu. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL