R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902588 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Spławski, Rychlicki, czy Kozal,
a może ktoś z Sobótki?

 

Jutro piętnaście rund
na torze samochodowym "Poznań"


Sławomir Spławski (w środku) jest uniwersalnym kolarzem. Wygrywa wyścigi szosowe oraz maratony MTB. Triumfował już trzy razy w czwartkach kolarskich 2016, zwyciężył niedzielę w Skokach na dystansie Mini w kategorii M-3. Jutro pojedzie na całość na torze samochodowym "Poznań", może po czwartą wygraną?

Fot. Piotr Kurek

Jutro, w środę 29 czerwca, na torze samochodowym "Poznań" odbędzie się po raz jedenasty w tym roku wyścig w ramach czwartków kolarskich. Tym razem pasjonaci szosowego ścigania pokonają 15 rund (61290 metrów). Początek sportowej rywalizacji o godzinie 18.30.

Będzie to już jedenaste spotkanie w ramach czwartków kolarskich. Pierwszy z nich (14 kwietnia) wygrał Artur Kozal z Mosiny, drugi (28 kwietnia) - Paweł Rychlicki z Poznania, trzeci (5 maja) - Marek Konwa z Leszna, czwarty (12 maja), piąty (19 maja) - Sławomir Spławski z Bogdanowa, szósty (26 maja) - Wojciech Sykała ze Złotnik, siódmy (2 czerwca) - Kacper Półtorak z Sobótki, ósmy (9 czerwca) - Kacper Szczepaniak ze Zwierzyna, dziewiąty (15 czerwca) - Sławomir Spławski, dziesiąty (23 czerwca) - Paweł Rychlicki.

Biuro zawodów rozpoczyna pracę jutro, w środę 29 czerwaca, o 17, zapisy trwają do 18. Start o godzinie 18.30. Do pokonania będzie 15 rund, czyli 61290 metrów. Zapowiada się ciekawa rywalizacja kolarska.

Czwartki kolarskie fotografuje z artystycznym zacięciem Krzysztof Nowak z Poznania. Jego zdjęcia są do obejrzenia na Facebooku pod adresem Lecznica Rowerów. Ostatnie pod datą 23 czerwca 2016, jest ich sporo i są ciekawe. 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL