R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41831562 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Dwa dni kolarskich zmagań

 

Szosowe Mistrzostwa Piły 2011

W najbliższy weekend, 10 i 11 września, Piła i jej okolice będą miejscem zmagań kolarzy, którzy wezmą udział w Szosowych Mistrzostwach Piły 2011.

W sobotę 10 września 2011 odbędzie się jazda indywidualna na czas na dystansie 20 km: start ulica Walki Młodych pod wiaduktem obwodnicy, Kalina, Byszki, Ujście (nawrót) i meta w miejscu startu. Start pierwszego zawodnika o godzinie 15.00.

W niedzielę natomiast odbędzie się wyścig ze startu wspólnego na dystansie 60 km: zawodnicy ruszą na trasę o godzinie 11.30 i pojadą: start ulica Walki Młodych pod wiaduktem obwodnicy, Kalina, Dziembowo, Krzewina, Milicz, Nietuszkowo, Milicz, Krzewina, Morzewo, Kaczory, Śmiłowo, Kaczory, Dziembowo, Kalina, meta w miejscu startu. Dziesięć minut później, czyli o 11.40, nastąpi start wspólny do wyścigu "Hobby" na dystansie 7 km: start w miejscowości Byszki, Kalina, Piła - meta w miejscu zawodów.

Start honorowy dla obydwu niedzielnych wyścigów o godzinie 10.30. Zawodnicy przejadą w kolumnie z miejsca startu do centrum miasta - plac Staszica, gdzie będzie sprawdzana obecność.

Organizatorami imprezy są: Uczniowski Klub Sportowy „ Sportowiec” w Pile, grupa kolarska „kameleonteam.pl”, Urząd Miasta Piły oraz Urząd Gminy Kaczory.

Więcej szczegółów dwudniowych zmagań szosowych w Pile na stronie http://kameleonteam.pl/

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL