R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41129581 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-13
Kto wygra z Arturem Kozalem?

 

Jutro kolejny kolarski czwartek


Artur Kozal z Mosiny wygrał już trzy razy wyścig na torze samochodowym "Poznań" podczas kolarskich czwartków.
Fot. Katarzyna Mariak

Jutro, 26 września, kolejny kolarski czwartek. Amatorzy szybkiego, szosowego ścigania spotykają się na torze samochodowym "Poznań". Zapisy od godziny 17, start o 17.30. W roli faworyta wystartuje Artur Kozal z Mosiny, który już trzy razy triumfował w tych czwartkowych spotkaniach.

Będzie to już kolejne, siódme kolarskie spotkanie, podczas którego zawodniczki i zawodnicy pokonają 10 rund, czyli 41 kilometrów. Tak, jak i podczas poprzednich wyścigów, nie zabranie pucharów dla najlepszych.

Podczas ostatniego spotkania, 19 września, na torze "Poznań" kolarze rywalizowali na dystansie 41 kilometrów. Wygrał Artur Kozal z Mosiny przed Pawłem Rychlickim i Lechem Ergangiem (obaj z Poznania). Miejsca od czwartego do dziesiątego kolejno zajęli: 4. Radosław Lonka, 5. Błażej Surowiec, 6. Tomasz Żurawski, 7. Wojciech Wilgus, 8. Romuald Szaj, 9. Piotr Zellner i 10. Jakub Czwojda.

Wystartowało 18 mężczyzn i jedna kobieta Martyna Chlebosz. Sklasyfikowano szesnastu ścigających się, w tym Martynę Chlebosz.

– Przed tygodniem wygrałem - mówił dziś, 25 września, Artur Kozal Wielkopolskiemu Rowerowaniu. – Był to mój czwarty start na torze samochodowym "Poznań" podczas czwartków kolarskich. Trzy razy już wygrałem, zaś 12 września w znaczący sposób pomogłem Przemkowi Wagnerowi, by wygrał, co też i się stało. Jutro też pojawię się na torze samochodowym, dobrze przygotowany i skoncentrowany, by sięgnąć po kolejny sukces. Radzę także uważać na Błażeja Surowca, który dzięki FTI Academy w minionym roku zrobił niesamowity postęp w jeździe na szosie oraz podczas maratonów MTB.

Prezes Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów Romuald Szaj zaprasza amatorów kolarstwa szosowego w czwartek 26 września na tor samochodowy "Poznań". Będzie się działo! Puchary dla najlepszych czekają.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL