R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41327633 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Mastersi jadą do Krzywinia

 

W sobotę szosowy wyścig o Puchar Polski


Tak było przed rokiem. Krzywiń, czerwiec 2014.
Fot. Piotr Kurek

W sobotę 27 czerwca w Krzywiniu odbędzie się szosowy wyścig o Puchar Polski w kategoriach masters i cyklosport. Startujący będą mieli do pokonania od 30 do 90 kilometrów. Imprezę organizuje Poznańskie Towarzystwo Cyklistów wspólnie z władzami Krzywinia.

Wyścig jest umieszczony w kalendarzu imprez Komisji Masters Polskiego Związku Kolarskiego, posiada klasę Pucharu Polski, punktowany zgodnie z tabelą punkową umieszczoną na stronie internetowej www.kmpzkol.pl.

W wyścigu prawo startu posiadają zawodnicy posiadający licencje PZKol. wystawione na rok 2015 w kategorii masters i cyklosport.

Wyścig rozpocznie się o godzinie 15. jako pierwsi ruszą na trasę zawodnicy cyklosportu oraz mastersi kategorii M30 i M40, którzy będą mieli do pokonania 90 kilometrów (6 rund po 15 km). Pięć minut później wystartują kobiety oraz kolarze kategorii M50 (60 km), M60 (60 km), M70 (45 km) i M80 (30 km). Startujący ścigać się będą na na trasie całkowicie zamkniętej dla ruchu.

 

Trasa wyścigu będzie całkowicie zamknięta dla ruchu.

Zapisy na stronie internetowej www.speedtimecycling.eu, opłata startowa 27 czerwca w godzinach pracy biura wyścigu (od 12 do 14). Start i meta będą zlokalizowane przy hali sportowej w Krzywiniu.

Za miejsca od 1 do 3 puchary oraz nagrody rzeczowe. Imprezę organizuje Poznańskie Towarzystwo Cyklistów wspólnie z władzami Krzywinia.

Przed rokiem w Krzywiniu odbyły się Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym masters i zawodników cyklosportu. Startujący wielce chwalili sobie pagórkowatą trasę w równinnej Wielkopolsce oraz dobrą organizację imprezy. Sobotnie zawody o Puchar Polski będą skrojone na taką właśnie miarę.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL