R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41867524 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Kto wygra tym razem?

 

Jutro dwadzieścia rund
na torze samochodowym "Poznań"


Sławomir Spławski wygrał 28 lipca już po raz piąty wyścig w ramach czwartków kolarskich 2016.
Fot. Krzysztof Nowak/ Lecznica Rowerów 

Jutro, 4 sierpnia, na torze samochodowym "Poznań" odbędzie się po raz trzynasty w tym roku wyścig w ramach czwartków kolarskich. Tym razem pasjonaci szosowego ścigania pokonają 20 rund (81720 metrów). Początek sportowej rywalizacji o godzinie 18.30.

Będzie to trzynaste spotkanie w ramach czwartków kolarskich. Pierwsze z nich (14 kwietnia) wygrał Artur Kozal z Mosiny, drugie (28 kwietnia) - Paweł Rychlicki z Poznania, trzecie (5 maja) - Marek Konwa z Leszna, czwarte (12 maja), piąte (19 maja) - Sławomir Spławski z Bogdanowa, szóste (26 maja) - Wojciech Sykała ze Złotnik, siódme - Kacper Półtorak z Sobótki, ósme (9 czerwca) - Kacper Szczepaniak ze Zwierzyna, dziewiąte (15 czerwca) - Sławomir Spławski, dziesiąte (23 czerwca) - Paweł Rychlicki.

Przed dwoma tygodniami, 21 lipca, jedenasty czwartek kolarski wygrał Sławomir Spławski przed Pawłem Szczepaniakiem ze Zwierzyna i Pawłem Zaleśnym z Kalisza. W klasyfikacji open było to już czwarte w tym roku zwycięstwo zawodnika z Bogdanowa.

Swój sukces powtórzył tydzień później, 28 lipca, wygrywając po raz piąty w tym roku.

Biuro zawodów rozpoczyna pracę jutro, w czwartek 4 sierpnia, o 17, zapisy trwają do 18. Start o godzinie 18.30. Do pokonania będzie 20 rund, czyli 81720 metrów. Zapowiada się ciekawa rywalizacja kolarska.

  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL