R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41686406 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Czwartek premiowany kasą

 

Jutro dwanaście rund na torze "Poznań"


Jednym z najbardziej aktywnych kolarzy amatorów na torze samochodowym "Poznań" jest Filip Kaczanowski (biały strój, zielony kask). 
Fot. archiwum Filipa Kaczanowskiego

Jutro, 25 maja, fani szosy nie tylko z Wielkopolski spotykają się na szóstym w tym roku czwartku kolarskim na torze samochodowym "Poznań". Tym razem będzie do pokonania dwanaście rund, za co najlepsze panie i najlepsi zawodnicy otrzymają premie finansowe.

Jutro zawodnicy pokonają dwanaście okrążeń na torze, czyli dystans 48996 metrów. Początek sportowej rywalizacji amatorów o godzinie 18. Weryfikacja zgłoszeń od 16.30 do 17.30.

Będzie to już szósty w tym roku czwartek kolarskie. W poprzednich zwyciężali: 6 kwietnia - Tobiasz Pawlak z Raszkowa, 20 kwietnia - Robert Żmudzin z Wolsztyna, 27 kwietnia - Szymon Krawczyk z Jarocina, 11 maja - Jakub Najs z Grodziska i 18 maja - Wojciech Ziółkowski ze Stargardu.

Jutrzejsze spotkanie sportowe szosowców premiowane będzie nagrodami finansowymi dla trzech najlepszych zawodniczek i zawodników w czterech kategoriach wiekowych: kobiety open, cyklosport i M30, M40 i M50 oraz M60 i starsi. 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL