R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41338804 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Jutro dwanaście rund

 

To już czwarta w tym roku odsłona
wyścigów szosowych na torze "Poznań"

 
12 kwietnia triumfował Przemysław Rozwalka.
Fot. Piotr Kurek

Jutro na torze samochodowym "Poznań" odbędzie się kolejny wyścig szosowy w ramach czwartków kolarskich. Tym razem startujący (panie i mężczyzni) będą mieli do pokonania dwanaście rund, czyli prawie 50 kilometrów. Początek ścigania o godzinie 18.00. 

Po zawodach w dniach 5, 12 i 18 kwietnia, będzie to już czwarta odsłona tegorocznych wyścigów szosowych na poznańskim torze samochodowym. Jak dotąd, wygrywali rywalizację open: Kamil Kamiński ze Szczecina, Przemysław Rozwalka z Goniembic i Sławomir Spławski z Bogdanowa pod Obornikami. 

W poprzednią środę aż 69 osób, w tym dwie panie, pokonały dwanaście rund w tym samym czasie co zwycięzca. Jak będzie jutro?

Na liście zgłoszeń widnieją nazwiska Przemysława Rozwalki, Michała Górniaka i Sławomira Spławskiego. Każdy z nich ma na swym koncie zwycięstwo w rywalizacji na torze "Poznań".

Jutro, w środę 25 kwietnia, kolarze pojadą 12 rund. Start o godzinie 18.00, weryfikacja zgłoszeń (tylko internetowo - http://www.speedtimecycling.eu/) od 16.30 do 17.30. 

Natomiast 1 maja także na torze "Poznań" odbędzie się VII Wyścig Kolarski o Puchar Prezesa Automobilklubu Wielkopolski. Złożą się nań dwa etapy. Pierwszy, jazda indywidualna na czas na dystansie 12 km, rozpocznie się o godzinie 10.30. Drugi będzie rozpisany na dwie części: o godzinie 14 ruszą na trasę o długości 70 km zawodnicy kategorii cyklosport, M30 i M40, o 15.30 rozpoczną rywalizację kobiety oraz mężczyzni z kategorii M50 i M60+ (41 km). 

Tego dnia swych sił będą mogli spróbować w jeździe indywidualnej na czas uczniowie szkół podstawowych (klasy 3-7) oraz gimnazjów (2-3). Dla młodszych będzie do zmaganie z trasą 4 km, dla starszych - 12 km. 

Zapisy do pierwszomajowego wyścigu na stronie http://www.speedtimecycling.eu do 28 kwietnia.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL