R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900376 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Będzie jazda na całego!

 

Adrian Tekliński i jego koledzy pojawią się
dziś znów na torze samochodowym "Poznań"


Adrian Tekliński (drugi od lewej) i jego koledzy z torowej reprezentacji Polski ścigali się przed tygodniem (na zdjęciu) na torze samochodowym "Poznań", będą także to robić i dzisiaj - 7 września.
Fot. Piotr Kurek

Adrian Tekliński i jego koledzy z torowej reprezentacji Polski pojawią się dziś na torze samochodowym "Poznań", by uczestniczyć w kolejnym czwartku kolarskim. Kolarze w biało-czerwonych strojach pojadą z całą swą mocą i energią. Do pokonania będzie dwanaście rund, czyli 48996 metrów.

Adrian Tekliński, mistrz świata w scratchu, i jego koledzy z reprezentacji Polski przygotowują się do ważnych imprez międzynarodowych. Przed nimi torowe Mistrzostwa Europy w Berlinie oraz zawody Pucharu Świata na początku listopada w Pruszkowie. Obecnie przebywają na zgrupowaniu w Kaliszu i udział w czwartku kolarskim jest jednym z elementów przygotowań do sezonu torowego 2017/2018.

Początek sportowej rywalizacji na torze samochodowym "Poznań" dziś o godzinie 17.30, weryfikacja zgłoszeń od 16 do 17. Lista startowa na dzień 7 września liczy ponad 120 nazwisk. Napiszę krótko, będzie się działo, będzie na co popatrzeć!

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL